Час згадати про освіту, молодь, культуру та спорт

  • П'ятниця, серп. 21 2020
  • Автор 

19 серпня відбулася друга зустріч з обговорення народного плану розвитку міста на 5 років. Ініціативу виявили представники Зе!Команди Олександра Дубінського у Білій Церкві. Зі вступним словом до присутніх, а зібралося понад 100 білоцерківців переважно молодого віку, звернувся Дмитро Киришун, керівник виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Білій Церкві.

Зе! Команда Біла Церква, Дмитро Киришун, народний план

«За 5 років каденції нинішнього міського голови та міської ради на благоустрій, тобто ремонт доріг, укладання тротуарів бруківкою, освітлення, було потрачено майже 1 млрд грн. Ви порахуйте, скільки за ці кошти можна було б збудувати шкіл, садочків, спортивних закладів! Всім зрозуміло, що асфальт з часом руйнується і його треба ремонтувати. Та ж ситуація з бруківкою, яку за кілька років доведеться замінювати. А що ж лишиться після нас наступним поколінням? Тому я пропоную краще збудувати сучасний спортивний комплекс, який обійдеться нам в 50 млн грн. У ньому будуть культивуватися всі види спорту і це буде приносити користь нашим дітям. За 200 млн грн можна збудувати сучасну школу на 1000 осіб, яка б працювала вже за новітніми освітніми методиками. За 200 млн грн, які витрачені за рік на благоустрій, можна капітально відремонтувати усі 22 школи міста і припинити ганебну практику збору грошей з батьків на ремонти. Медицина у нас теж потребує ремонту приміщень та закупівлі сучасного обладнання. Отже, сьогодні разом з кураторам обговоримо напрямки розвитку освіти, молодіжної політики, культури та спорту в нашому місті та намітимо плани на майбутнє», - такими словами розпочав зустріч Дмитро Киришун.

Зе! Команда Біла Церква, Дмитро Киришун, народний план

Керівник проекту розробки Народного плану розвитку Білої Церкви на 5-ть років Олександр Крамар запросив до обговорення усіх присутніх. Модераторами напрямку «спорт» були Лозовий Віктор, Киришун Дмитро, Стешенко Олександр, Куліков Андрій, модераторами напрямку «молодь» виступили Тетяна Голотюк, Каспров Марк, Дар'я Дригало, модераторами напрямку «культури» стали Людмила Мерзлюк, Микола Мороз, Сіренко Станіслав, а модераторами напрямку освіти - Нагорна Ольга та Новікова Вікторія.

Зе! Команда Біла Церква, Дмитро Киришун, народний план

Варто зауважити, що напрацювання, які презентували учасники зустрічі, не є якимись ноу-хау, це все те, що давно відомо і нині чинній владі. Проте чомусь на всі ці речі упродовж багатьох років просто «закривають очі». Приміром, в усіх напрямків присутні відзначили низький рівень зарплатні і освітян, і спортивних тренерів, і викладачів шкіл мистецтв. Відтак, немає притоку свіжих кадрів, нових ідей, молодь вимушена, після здобуття освіти, виїздити за кордон чи до Києва, де є кращі умови для реалізації.

Зе! Команда Біла Церква, Дмитро Киришун, народний план

У Білій Церкві немає жодного спортивного залу міжнародного класу для проведення європейського рівня змагань. Відсутня навіть гаряча вода у душових кабінах, що вже казати про їдальні та навіть трибуни для вболівальників. У сфері освіти виокремили три найболючіші проблеми: безкінечні збори коштів з батьків на ремонти та миючі засоби в школах та садочках, нерівномірне фінансування шкіл та відсутність сучасної «шведської системи» у харчуванні школярів. З культурного напрямку зауважили, що варто не лише ремонтувати музичні школи, купувати сучасні інструменти, підвищувати зарплату педагогам, а й впроваджувати мистецькі фестивалі на рівні всієї Білоцерківської ОТГ, а також на ділі, а не на словах розвивати туристичний потенціал Білої Церкви і довколишніх населених пунктів. У сфері молодіжної політики відзначили найбільшу проблему: величезний вплив вулиці на підлітків, поширення алкоголізму та наркоманії. Цьому б на заваді могли стати і кращі умови для занять спортом, і реалізація творчих задатків підлітків, мотивування їх до освіти.

Зе! Команда Біла Церква, Дмитро Киришун, народний план

Зустріч продемонструвала: білоцерківцям є що сказати. А отже всім, хто йде у владу, їх треба навчитися слухати та нарешті керувати містом з огляду на те, що хочуть містяни, а не задовольняти власні комерційні інтереси. Відтак, Зе!Команда Олександра Дубінського у Білій Церкві готує наступні обговорення.

KDSC8123 1

Дмитро Киришун, керівник виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Білій Церкві готує наступні зустрічі.

Ми вирішили розглянути всі основні питання, які турбують жителів нашого міста. Адже не ми повинні нав’язувати своє бачення. Навпаки, хочемо почути думки білоцерківців, які розповідають нам, що їх турбує, як і що треба змінити. Вже обговорили стан справ у міській сфері охорони здоров’я, освіті, молодіжній політиці, спорті, культурі. На черзі обговорення проблемних питань в сфері житлово-комунального господарства та інфраструктури. Будемо опрацьовувати напрямки розвитку бізнесу та економіки міста. Долучаємо до цієї роботи й професіоналів. Наприклад, на зустріч з нашим бізнесом запрошуємо міністра економічного розвитку та торгівлі України Ігоря Петрашко. Надалі сформуємо програму розвитку Білої Церкви і з нею будемо йти на вибори.

Прочитано 1887 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео