Підприємців Білої Церкви перевіряють на дотримання умов карантину

  • П'ятниця, лип. 03 2020
  • Автор 

Фахівці Білоцерківського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області в межах повноважень активізували роботу щодо виконання протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 червня 2020 № 10.

Протягом минулого тижня усі фахівці управління приймали участь у проведені заходів державного нагляду (контролю) та у моніторингових обстеженнях підконтрольних об’єктів на предмет дотримання карантинних вимог, направлених на зниження ризику поширення збуднику коронавірусної хвороби серед населення. Було проведено 11 позапланових перевірок (агропродовольчих ринків та закладів громадського харчування); на всіх об’єктах були виявлені порушення карантинних вимог, складено 11 протоколів про адміністративне правопорушення.

В порядку моніторингових санітарно-епідеміологічних обстежень фахівці відвідали 208 об’єктів, у тому числі кав’ярні, ресторани, продовольчі і непродовольчі магазини, заклади побутового обслуговування населення, агропродовольчі ринки. На 104 об’єктах були виявлені порушення карантинних вимог. Серед виявлених під час моніторингу порушень переважають недотримання соціальної дистанції, відсутність антисептиків для обробки рук, допуск на підприємства відвідувачів без вдягнених захисних масок, відсутність ємностей для утилізації використаних засобів індивідуального захисту та інші.

Керівникам закладів надано пропозиції щодо усунення виявлених порушень та проведена роз’яснювальна робота про необхідність дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів.

Моніторингові обстеження продовжуються. При повторному виявленні порушень на об’єкті, що вже був обстежений, будуть прийматись більш жорсткі заходи реагування.

Білоцерківське міськрайонне управління

Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

Прочитано 1803 раз
Опубліковано в Події
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео