У Білій Церкві запроваджується карантин

  • Середа, бер. 11 2020
  • Автор 

11 березня відбулося позачергове засідання виконкому БМР, на якому прийняли рішення з метою убезпечити розповсюдження Covid-19 (короновіруса) на території м. Біла Церква запровадити карантин.

На майже 3 тижні карантин запроваджується у школах та садочках міста, закладах професійної освіти та позашкіллі, вищих навчальних закладах, театрах, кінотеатрах, розважальних закладах, спортивних заходів (за участю понад 60 осіб), а також вводяться обмеження на відвідування хворих у стаціонарі. Карантин починається з 13 березня та триває до 03 квітня 2020 року включно. Підприємствам рекомендується посилити дезінфекційні заходи, а також перевіряти працівників на предмет того, чи не мають вони підвищеної температури тіла. 

Під час виконкому заступник міського голови Інна Новогребельська доповіла про те, скільки рукавичок, маскхалатів тощо є в МЛ№3, яка визначена опорною для лікування хворих. Також визначили заходи для інформування населення про перші кроки при появі ознак застуди та місця розміщення відповідних інформаційних матеріалів.

Опорною лікарнею у Білій Церкві визначена МЛ№3. Наразі там підготовлено 15 місць для хворих. Депутати БМР 12 березня на позачерговій сесії мають виділити додаткові кошти щодо закупівлі необхідних засобів захисту, медикаментів для лікарні. Також планується звернутися до Київської обласної ради з проханням виділити кошти для цієї ж мети, оскільки хворих будуть звозити з усієї області.

Начальник управління освіти і науки БМР Юрій Петрик зазначив, що за весь час спостереження під час поширення грипу та ГРВІ у зимовий період максимальна кількість учнів у Білій Церкві, які не відвідували школи, становила 17, 6%, наразі таких стало менше до 12, 3%.

  • 11 березня Кабінет міністрів запровадив обмежувальні заходи в Україні з 12 березня по 3 квітня. Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб, але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні, закриття авіасполучення з деякими країнами, закриття більшої частини КПП — із 219 залишаться 49.
  • Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначив, що на даний момент в Україні перевірили на коронавірус 43 людини.
  • Наразі коронавірусом заразилися 6 громадян України: 4 – на борту круїзного лайнера Diamond Princess біля берегів Японії, 1 – у Неаполі (Італія), 1 випадок зафіксували в Україні в Чернівецькій області.
Прочитано 2994 раз
Опубліковано в Події
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео