З нас "робитимуть стадо свиней"?

  • Четвер, квіт. 18 2019
  • Автор 

На 69 позачерговій сесії БМР несподівано за пропозиції депутата від "Самопомочі" Сергія Наконечного в порядок денний було включене рішення, яке давно цікавило міського голову Геннадія Дикого. Рішення виносилося на сесію 6 разів, з 7 спроби таки вдалося ухвалити.

Мова йде про проект рішення «Про перейменування комунального підприємства Редакція Білоцерківського міського радіомовлення та затвердження його Статуту шляхом викладення у новій редакції». Рішення передбачає створення місцевого комунального телеканалу «Місто». Редакційна рада телеканалу складатиметься з 4 осіб, двоє з них - це мер та секретар міськради, двоє - представники редакції.

«Шановні колеги, я приведу вам цитату Йозефа Геббельса: «Дайте мені будь –які ЗМІ і я з будь-якого народу зроблю стадо свиней. Я в кабінеті міського голови казав, що підтримую це рішення, вважаю, що у нас повинно бути міське телебачення», - так прокоментував проект рішення депутат БМР Володимир Бабенко. І запропонував, щоб до складу редакційної ради ТРК входив секретар міської ради замість заступника мера, як передбачалося раніше. Депутати підтримали цю правку.

Водночас відхилили пропозицію депутата БМР Геннадія Джегура, яка звучала так: «Я не погоджуюся з тим, що при всіх нагальних потребах міста треба створювати об’єкт, в який будуть вливатися значні кошти з місцевого бюджету. Але якщо ми всі такі демократичні, у тому числі й ви, Геннадій Анатолійович, то нехай до складу редакційної ради входять представники від кожної фракції міськради».

Отож, муніципальне телебачення створено. Для об’єктивного інформування чи формування «стада свиней», побачимо незабаром.

Прочитано 1649 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео