Поліція Білої Церкви за тиждень спіймала 10 водіїв у нетверезому стані

  • П'ятниця, лип. 27 2018
  • Автор 

Білоцерківським відділом поліції за період з 16липня по 22 липня 2018 року відкрито 60 кримінальних проваджень, по яким 30 осіб було встановлено або затримано.

Розкрито 14 раніше скоєних злочинів, зареєстрованих до 16.07.2018, з яких один грабіж, одна крадіжка, хуліганство, вирощування конопель, самоправство та підробка докуметнів.

Виявлено 12 злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків, з яких 11 пов’язаних з незаконним зберіганням наркотичних засобів та 1 злочин щодо незаконного посіву  та вирощування конопель.

Стосовно безпеки дорожнього руху, за минулий тиждень було скоєно 12 ДТП, з них 9 в місті Біла Церква та 3 в Білоцерківському районі, з яких 4 особи було травмовано.

Стосовно адміністративних правопорушень, за тиждень було виявлено 351 правопорушень, з яких 11 правопорушень - дрібне хуліганство, 23 правопорушення стосовно куріння у заборонених місцях та 31 правопорушень стосовно розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях.

Зафіксовано 223 правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, в тому числі 32 правопорушення, пов’язане з порушенням правил експлуатації транспортного засобу, 128 випадків порушень вимог дорожніх знаків, дорожньої розмітки, правил зупинки, стоянки, проїзду пішоходних переходів, 14 порушень правил дорожнього руху, що призвело до ДТП, 28 випадок керування транспортними засобами без документів та складено 10 протоколів на водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Поліція Білої Церкви

Прочитано 2158 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео