Підприємців Білої Церкви оштрафують на 2 млн. грн за неоформлених працівників

  • Середа, лип. 11 2018
  • Автор 

10 липня в Білій Церкві Головним управлінням Держпраці у Київській області було проведено виїзне інспектування роботодавців та суб’єктів господарювання міста щодо дотримання ними трудового законодавства.

Як зазначив начальник управління ГУ Держпраці у Київській області Валентин Шабатинський,  такі рейди проводяться по всій Київщині з метою здійснення перевірок щодо виявлення неоформлених працівників, своєчасної виплати заробітної плати, контролю за дотриманням виплати заробітної плати суб’єктами господарювання не нижче гарантованого державою рівня та ін.

«Інспектори, які беруть участь у рейді, зібрані з різних міст та районів Київської області  та м.Київ, для того, аби якомога більше охопити підприємців Білої Церкви, намагаючись з’ясувати  чи дотримуються в місті законодавства України про працю, а якщо ні -  вжити відповідних  заходів, - зазначив Валентин Шабатинський. – Ось наприклад, сьогодні, йдучи Білою Церквою, неповнолітній хлопець 15 років, запропонував нам рекламні флаєри про встановлення металопластикових конструкцій. У мене виникає питання, а чи офіційно оформлений він на цьому підприємстві, яке вказано у рекламі? Ось саме такі питання ми й будемо досліджувати. Сподіваюся, що місцеві жителі та підприємці з розумінням поставляться до нашої роботи, оскільки виплата заробітних плат у конвертах приводять до того, що бюджети різних рівнів, Пенсійний фонд не наповнюються, а необхідно забезпечувати й пенсійними виплатами пенсіонерів, кількість яких є надзвичайно великою, і дотувати  транспортні перевезення,  і здійснювати інші необхідні виплати».

Протягом дня спеціалісти перевірили низку суб’єктів господарювання, які займаються торгівлею, миттям автомобілів, побували на місцевих ринках масиву Леваневського, Критому ринку, Центральному та ін.  Спеціалісти спілкувалися з роботодавцями та найманими працівниками, роз’яснювали особливості чинного законодавства про працю, надавали консультації. 

Підводячи підсумки перевірки проведеної у м.Біла Церква, начальник управління ГУ Держпраці у Київській області Валентин Шабатинський повідомив: «Протягом дня нами було перевірено 41 суб’єкт господарювання (фізичні особи-підприємці, які працюють в торгівлі, займаються миттям автомобілів, надають послуги по обслуговуванню населення тощо). За попередніми даними виявлено 24 офіційно не працевлаштованих працівника, в т.ч. – 4 неповнолітніх. При цьому варто зазначити, що штрафні санкції, передбачені законодавством за одного неоформленого працівника складають 101 690 грн. Таким чином, якщо документально буде підтверджено, що дані працівники дійсно були неоформлені, то можуть бути накладені санкції більш як на 2 млн.грн.»

За матеріалами сайту БМР

Прочитано 9365 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео