Питання про оптимізацію музичних шкіл розгляне виконком

  • Вівторок, трав. 22 2018
  • Автор 

22 травня батьки учнів та педагоги музичних шкіл №2 та №3 знову прийшли до Білоцерківської міської ради з наміром привернути увагу депутатів до проекту рішення «Про оптимізацію мережі закладів позашкільної освіти у сфері культури». Це рішення передбачає ліквідацію обох шкіл та створення школи мистецтв №2 на їх базі.

У цей день відбулося спільне засідання усіх депутатських комісій Білоцерківської міської ради, яке передує 52 сесії. На сесію питання оптимізації шкіл виноситься першим.

Під час засідання депутати, а їх було не більше десяти, запевнили, що будуть ініціювати зняття питання про школи з порядку денного.

Батьки учнів та педагоги вирішили підготувати до сесії резолюцію зі своїми вимогами. Зокрема, по другій школі будуть просити нарешті відремонтувати приміщення навчального закладу.

muz22 1 2

Втім, сьогодні, о 15:00 члени виконкому на своєму засіданні також розглянуть проект рішення «Про оптимізацію мережі закладів позашкільної освіти у сфері культури».

Нагадаємо, 17 травня батьки учнів та педагогічні колективи вже приходили до сесійної зали з намірами донести свою позицію до депутатів.  

Прочитано 1970 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео