У Білій Церкві оголосили набір 190 патрульних

  • Вівторок, лют. 06 2018
  • Автор 

6 лютого біля стели Героям Небесної сотні відбулося оголошення про набір до патрульної служби Білої Церкви за участі голови Національної поліції України Сергія Князєва, керівництва Департаменту патрульної поліції та представників місцевої влади.

«Два роки тому на цьому самому місці запускали групу патрульного реагування у Білій Церкві. А тепер запускаємо початок набору патрульних у Білій Церкві. Ми розпочинаємо великий проект. Патрульна поліція є у всіх обласних центрах та столиці. А у районних центрах ми маємо присутність патрульних лише в Ізмаїлі, Ковелі, Сарнах та відтепер у Білій Церкві. Ми оголошуємо набір на 190 посад і пропонуємо жителям Білоцерківщини йти працювати в Нацполіцію. Ми гарантуємо соціальний захист та високу зарплату. Я вважаю, що 200-тисячна Біла Церква достойна сучасного та ефективного поліцейського підрозділу", - зазначив на презентації Сергій Князєв.

Начальник департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков додав, що патрульні отримуватимуть зарплату 9-10 тис. грн, а люди, які пройшли відбір, зможуть отримати вищу освіту в навчальних закладах МВС. До служби запрошують молодих людей від 25 до 35 років, особливо раді бачити учасників АТО та тих, хто має спортивну підготовку. Бажаючі можуть подати заяву онлайн або прийти на вул. Привокзальна, 3.

sobaky1

Присутній на заході голова Київської державної обласної адміністрації Олександр Горган зазначив, що такі патрульні дуже потрібні. "У грудні ми пережили колапс на Одеській трасі, тому що не встигли на місці зоорганізувати роботу різних служб. І дуже не вистачало саме патрульних. Бо наші водії фур, всупереч приписам та правилам руху важковагових транспортних засобів, незважаючи на сильний снігопад, поїхали через Ставищанський район на Київщину, чим створили транспортну пробку, в якій застрягло більше, ніж 1500 автівок. Тому я особисто переконався наскільки важливим є своєчасна робота патрульних підрозділів", - зауважив Горган.

oglyad

За словами Князєва, патрульна поліція має вирішити дві головні задачі. По-перше, забезпечити життєдіяльність автодороги Київ-Одеса від знаку «Київ» до знаку «Черкаська область», це 100 км відрізок, який, на жаль, зараз патрулюється київськими нарядами, що дуже далеко, тому не дуже ефективно. По-друге, патрульні будуть завдяки сучасним авто вчасно приїжджати у села та селища Білоцерківського району. 

koni

Затим учасники заходу оглянули машини та спеціальні засоби, що є на оснащенні патрульної поліції та поспілкувалися з представниками ЗМІ, яких спеціально до цієї події до Білої Церкви приїхало чимало. 

press kn

Журналіст БЦ News запитав у Сергія Князєва, як він ставиться до таких формувань, як "Муніципальна варта", яку нещодавно створили у Білій Церкві. Сергій Князєв відповів так: "Громадські формування, які утворюються в населених пунктах, діють за відповідними законами. Будь-які громадські формування, які не порушують межі чинного законодавства, нестимуть позитив. Я не бачу проблем в спільному існуванні патрульних з громадськими організаціями".

Прочитано 4336 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео