Закупівля б/у тролейбусів для Білої Церкви закінчилося скандалом

  • Вівторок, жовт. 25 2016
  • Автор 

Біла Церква ніяк не може закупити б/у тролейбуси. Попередній тендер завершився скандалом. Переможець тендеру заявив, що КП «Тролейбусне управління» є некомпетентним замовником. АМКУ визнав скаргу переможця правомірною та скасував результати тендеру.

Тому КП "Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради" повторно оголосило тендер на закупівлю 4 вживаних тролейбусів з країн Європейського Союзу, на які планується витратити 3 мільйони гривень. Очікувана вартість закупівлі складає по 750 тисяч гривень за одну транспортну одиницю. Термін подачі пропозицію - до 16:00 6 листопада 2016 року.

Як повідомляє сайт «Южный курьер транспорт», попередній тендер на покупку уживаних зчленованих тролейбусів в Білу Церкву завершився скандалом. Його скасували вже після електронних торгів та акцептування пропозиції. Причини скасування: непереборні порушення законодавства, а також скарга сторони, що програла, яка вважає замовника некомпетентним. За підсумками торгів перемогу здобув ФОП "Шворак", однак його пропозиція була відхилена.

Нагадаємо історію торгів. КП "Тролейбусне управління " провело 26 вересня електронні торги по тендеру на поставку чотирьох старих тролейбусів в Білу Церкву. У торгах брали участь чотири фірми: ФОП Шворак Анатолій Іванович з пропозицією в 2,9 млн. грн .; "Торговий Дім" Літан ", ТОВ" Авто-Луцьк ", ТОВ" Акрам Вест ТД "- кожен по 3 млн. Грн.

За підсумками торгів Шворак знизив ціну до 2 млн. 709 тис. грн і виграв тендер на поставку тролейбусів, однак його пропозиція була відхилена. У зв'язку з чим перемогу здобув "Торговий Дім" Літан ", який запропонував 2 709 900 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маршрути у Білій Церкві суттєво зміняться

ФОП Шворак, подав скаргу в Антимонопольний комітет, вважаючи, що рішення про визначення переможця тендера прийняв некомпетентний суб'єкт, маючи на увазі при цьому замовника - КП БМР "Тролейбусне управління".

За результатами розглянутої скарги, Антимонопольний комітет скасував процедуру відкритих торгів на закупівлю тролейбусів через неможливість усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель.

У тендерній документації обговорений термін поставки до 30 грудня 2016 року.

Прочитано 5431 раз
Опубліковано в Події

Коментарі  

Руслан Степанський
+3 #1 Руслан Степанський 25.10.2016, 19:37
за посиланням: http://zakupki.prom.ua/dz/complaint/9008 можна побачити, що засідання Колегії Антимонопольног о комітету з розгляду скарги ФОП Шворак А.І. було перенесено, а інформація щодо її проведення та про будь-які рішення в системі «Прозорро» відсутні .
Шановна, Людмила Полях, прошу надати мені рішення Антимонопольног о комітету, на яке Ви посилаєтеся. У разі відсутності такого, прошу більш коректно викласти інформацію.

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео