Поліція за добу виявила три незаконні наливайки у Білій Церкві

  • Понеділок, вер. 19 2016
  • Автор 

Працівниками сектору превенції Білоцерківського відділу поліції в ході рейду, за останню добу, було виявлено та задокументовано 2 факти реалізації алкогольних напоїв «на розлив» без відповідних на те документів та 1 факт розпивання алкоголю на робочому місці.

Всього з початку року поліцейськими на Білоцерківщині було складено 67 адміністративних протоколів за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами), а саме:

  • за ч.1 ст.156 – 21 протокол
  • за ч.2 ст.156 – 43 протоколи
  • за ч.1 ст.156 – 3 протоколи

Білоцерківські поліцейські продовжують роботу в цьому напрямку, так за останню добу, в ході рейду з метою запобігання фактам незаконної торгівлі алкогольними напоями, на території гаражного кооперативу по вулиці Митрофанова в місті Біла Церква було виявлено так звану «наливайку», де здійснювався продаж пива і горілки без ліцензії. «Відзначився» і продуктовий магазин по вулиці Сквирське шосе, працівники якого охоче продавали на розлив горілку. По вказаних фактах поліцейські склали адміністративні протоколи за  ч. 1  та ч.2 ст. 156 КУпАП. 

Також цього дня, в ході відпрацювання міста, було виявлено факт розпиття алкоголю на робочому місці в одному із торгових павільйонів, що здійснював продаж кавунів. На порушника складено адміністративний протокол за ст. 179 КУпАП (розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві (на робочих місцях, у приміщеннях і на території підприємств, установ, організацій) або перебування на роботі в нетверезому стані.

І надалі, у разі виявлення правопорушень, працівниками поліції вживатимуться заходи згідно чинного законодавства України, а матеріали направлятимуться в суди для прийняття рішення.

Наталія Войтенко

Білоцерківський відділ поліції

ГУ НП в Київській області 

Прочитано 3507 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео