У Білій Церкві на роботу запрошують озброєних людей (оновлено)

  • П'ятниця, серп. 26 2016
  • Автор 

Ось таке оголошення розвішено на вулицях міста. Вже не будемо говорити про те, що ці люди засмічують місто своїми незаконними об'явами, приліплуюючи їх куди тільки можна, у тому числі на дерева, як на фото. Звернімо увагу на зміст оголошення: на роботу наймають людей з власною зброєю! Це у той час, як у країні діє заборона на вільний обіг зброї.

Можливо, мова йде про травматичну зброю, якою має право володіти обмежене коло осіб. Зокрема, право на придбання засобів активної оборони, а саме: пістолетів і револьверів для стріляння гумовими кулями, — мають працівники судів, правоохоронних органів і їхні близькі родичі, а також особи, які беруть участь у кримінальному судочинстві, журналісти, депутати, члени суспільних формувань з охорони громадського порядку й державного кордону, військовослужбовці та держслужбовці, які мають категорії та ранги.

Проте оголошення це не уточнює. Тому цілком можливо за вказаними телефонами можуть дзвонити і ті, хто нелегально володіє вогнепальною зброєю. 

Сподіваємося, правоохоронні органи звернуть увагу на це оголошення. 

P.S. Поліція Білої Церкви провела перевірку інформації, вказаної у цьому оголошенні. Станом на 29 серпня 2016 року вдалося з'ясувати, що приватні фірми шукають громадян, які у встановленому законом порядку володіють травматичною зброєю, для роботи інкасаторами та охоронцями у Києві.  

Прочитано 2703 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео