Депутат від ВО «Батьківщина» Юрій Петрик взяв участь у закладенні каменю на місці меморіалу загиблим героям Національної гвардії України

  • Середа, черв. 22 2016
  • Автор 

У військовій частині 3066 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України урочисто заклали перший камінь на місці майбутнього меморіального комплексу загиблим військовослужбовцям. Меморіал зводиться за сприяння небайдужих громадян, а його відкриття заплановано на 23 серпня.

«Ми робимо це не для когось, а насамперед для нас і наших дітей. Хочу подякувати всім, хто відгукнувся і допомагає, адже говорити можна багато, а взяти і зробити це, мабуть,  найважче», - такими словами звернувся до присутніх на освячені будівництва командир 27-ї бригади НГУ полковник Роман Леонович.

108 військовослужбовців 27 бригади Національної гвардії України віддали свої життя, відстоюючи цілісність та недоторканість нашої держави під час антитерористичної операції на сході України.

На заході був присутній депутат від ВО «Батьківщина» у Білій Церкві Юрій Петрик, якого запросили бійці з Білої Церкви, що служать у батальйоні Нацгвардії імені генерала Кульчицького. Запросили не просто так, а тому що знають, яку допомогу надає освітня мережа Білої Церкви, а Юрій Петрик керує управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради, бійцям Нацгвардії.

Зокрема, у березні 2015 року всі міські загальноосвітні навчальні заклади Білої Церкви взяли участь в акції зі збору макулатури. На виручені кошти було придбано КАМАЗ, силами небайдужих підприємців міста його відремонтували і відправили на передову.

Саме завдяки небайдужій позиції Юрія Федоровича, налагоджена співпраця освітян, учнів, батьків школярів з волонтерами та безпосередньо бійцями буквально з перших днів війни. А для школярів – це величезний виховний момент, адже вони не залишились осторонь війни і, поряд з багатьма українцями, роблять все можливе для полегшення обстановки українських воїнів в зоні АТО. Кожного разу діти готують малюнки, речі, солодощі, смаколики, беруть участь у виготовленні маскувальних сіток тощо. Все це відправляється на передову. Натомість, бійці, які повертаються додому, зустрічаючись зі школярами, з перших вуст розповідають про те, яка ситуація на фронті.

«Ми раді долучитися до ідеї увіковічити світлу пам'ять загиблих військових таким меморіалом. Адже тут, у цій військовій частині, служило і служить чимало хлопців з Білої Церкви. Також сюди зможуть прийти рідні та друзі загиблих, покласти квіти, вшанувати їх світлу пам'ять, і те, що вони зробили задля майбутнього нашої країни. Пам'ять про героїв житиме вічно у наших серцях», - переконаний Юрій Петрик, керівник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Прочитано 2283 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео