У Білій Церкві відкрите поштове відділення на масиві Піщаному

  • Середа, черв. 15 2016
  • Автор 

15 червня 2016 року відкрилося нове відділення поштового зв’язку №5 м. Біла Церква за адресою: вул. Академіка Кримського, 8.

На відкритті відділення були присутні директор Київської обласної дирекції УДППЗ “Укрпошта” Іван Турчак, начальник ЦПЗ №1 Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта» Андрій Степура та депутати Білоцерківської міської ради.

Відкрите відділення за допомоги Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошти» та Білоцерківської міської ради. Надали всіляку підтримку для якнайшвидшого відкриття депутати Олександр Русс, Анатолій Гончар та депутат Київської обласної ради Олександр Поляруш, турбуючись про інтереси та комфортне обслуговування жителів мікрорайону, а також комфортні умови роботи поштовиків.

відкриття поштового відділення у Білій Церкві

“Укрпошта” завжди йде на зустріч споживачам послуг та дослухається до їх побажань. Тож сьогодні за сприяння депутатів Білоцерківської міської ради відкрито 5 відділення на масиві Піщаному, яке буде надавати поштові послуги жителям мікрорайону. Тут також можна буде сплатити за комунальні послуги», - сказав під час відкриття Андрій Степура.

Варто зазначити, що у новому мікрорайоні Піщаний не було до сих пір поштового відділення, мешканці змушені були користуватися послугами відділення на Заріччі, а тому чекали на таку подію з нетерпінням. 

Прочитано 8254 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео