У Білій Церкві запрацює 911

  • Вівторок, груд. 08 2015
  • Автор 

Міський голова Геннадій Дикий провів другу свою прес-конференцію. Чи то мер ще не освоївся на своєму місці, чи це його фірмовий стиль, але запитань після прес-конференції виникає ще більше, ніж до неї.

Спершу розповів про те, які питання виносяться на чергову сесію, що відбудеться 11 грудня. І тут більш-менш зрозуміло. Зокрема, депутати планують перерозподілити бюджетні кошти на користь працівників бюджетної сфери. Це стало можливим завдяки перевиконанню дохідної частини бюджету міста за 9 місяців 2015 року. Також ці кошти направлять на ремонт швидких та закупівлю ліків для станції швидкої допомоги. Планують і розрахуватися по боргам за електроенергію та виплатити зарплату колективу КП «Тролейбусний управління». Для цього виділять 1 млн. грн. Ці досягнення записувати на свій рахунок нова міська влада, звісно, не може, адже керує містом менше місяця.

А тепер про ініціативи. На сесію виноситься питання створення постійних комісій міської ради та обрання їх голів, затвердження складу виконкому і секретаря міськради. На першій прес-конференції міський голова зазначив, що заступників будуть обирати на конкурсній основі. Затим, певно, збагнув, що заступники є членами виконкому, а без них і виконком буде діяти не повноцінно. Тож концепція щодо заступників помінялась. «Це питання знімається. Заступники будуть призначені моїм розпорядження як в.о. А потім буде конкурс, відкритий для громади, і ви самі побачите, хто кого і чому призначав на ті чи інші посади», - сказав мер. Хто претендує на посади в.о. заступника міського голови, Геннадій Дикий не уточнив.

За словами міського голови зараз вивчається питання створення сучасного центру з надання адмінпослуг. Які саме послуги там будуть надаватися, міський голова поки що точно сказати не може. Каже, що спершу підшукають відповідне приміщення для такого центру розміром 400-500 кв м. Розглядають варіанти: Будинок побуту по вул. Леся Курбаса, Центр зайнятості по вул. Я. Мудрого чи ресторан готелю «Рось». а інформацією БЦ News, Центр зайнятості вже відмовив меру, адже в його холі проходять ярмарки вакансій.

Так само невідомо, коли запрацює такий центр. Нині Центр надання адміністративних послуг при БМР, створений за активної участі одного з міських заступників Геннадія Джегура, працює за адресою вул. Я. Мудрого, 38/12.

А ще міський голова віднайшов обладнання, яке подарував в свій час міській владі колишній народний депутат від Білої Церкви Віталій Чудновський для створення служби на зразок 911. Геннадій Дикий обіцяє створити такий кол-центр на базі УЖКГ. Коли, теж поки що невідомо.

Також міський голова пообіцяв, що садочок на Таращанському масиві будуть добудовувати навіть взимку, провівши туди опалення. Правда для цього доведеться одному з будинків на масиві побути без гарячої води. Скільки часу, теж невідомо. Мер обіцяє, що недовго.

І, нарешті, ще дві новини. По-перше, нова міська влада вирішила боротися зі стихійною торгівлею, мафами та генделиками. Тут можна побажати лише удачі, бо всі попередні спроби боротися закінчувалися для керівництва міста повним фіаско. А по-друге, обіцяє, що громадська рада, яка буде створена при Білоцерківській міській раді, буде якісно новою. Три тижні чекають від громадськості пропозицій з цього питання.

А от на запитання БЦ News, які аудиторські фірми візьмуться за перевірку роботи комунальних підприємств та відділів міськвиконкому, Геннадій Дикий відповів так: «Переговоривши з аудиторськими компаніями, з 15 числа ми почнемо аудит відділів міськвиконкому, а комунальні підприємства перевірять після 1 січня, щоб дати можливість їм завершити рік. І тоді по результатам аудиторських перевірок, дані яких я виставлю для громади, будемо приймати рішення з кадрових питань. До підписання договору я не хотів би називати ці аудиторські компанії».

Тож громаді міста доведеться почекати, коли плани стануть якщо не реальністю, то хоча будуть конкретизовані.

Прочитано 3572 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео