Київщиною поїхали автобуси, оснащені інноваційними системами запобігання аварій

  • Вівторок, лип. 14 2015
  • Автор 

В рамках пілотного проекту обласні автоперевізники освоюють сучасні технології управління корпоративним транспортом

Системами запобігання аварій Mobileye в Київській області оснастили 8 автомобілів компаній ТОВ «Союз – Авто», ПАТ «АТАСС – Бориспіль», ТОВ «Ірпінське АТП» і ФОП «Орденко», які обслуговують траси слідування «Бровари – Київ», «Бориспіль – Київ», «Коцюбинське – Київ», «Підгірці – Київ» та «Креничі – Київ».

Пілотний проект триватиме до 20 вересня 2015 року. Протягом цього часу буде проводитися аналіз, контроль і оцінювання водіїв та їх рівня безпеки управління громадським транспортом.

Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе:

«Ми вдячні компанії Mobileye, яка погодилась на безкоштовній основі показати нам перспективи і переваги підвищення якості надання послуг з перевезення населення за рахунок використання сучасних технологій. Це дасть змогу перевізникам відчути на собі впровадження таких інновацій, порівняти роботу з ними та без них і зрозуміти, чи потрібно їм це надалі».

Інноваційне обладнання Mobileye допомагає водієві уникати зіткнення з транспортним засобом, який рухається попереду, велосипедистом або пішоходом, попереджає про з'їзд зі смуги руху, а також контролює дотримання безпечної дистанції та розпізнає знаки обмеження швидкості. Все це дозволяє на 80% знизити аварійність транспортного парку, підвищити безпеку на дорогах.

Нагадаємо, що в червні Київська обласна державна адміністрація в особі першого заступника голови Лева Парцхаладзе та офіційний дистриб'ютор компанії Mobileye VT (Ізраїль) в Україні ТОВ "Квінто плюс" в особі її директора Алекса Затульского за сприяння торгового аташе Ізраїлю в Україні Елізабет Соловйової підписали Меморандум про співпрацю, в рамках якого і реалізується даний проект.

Прес-служба першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Лева Парцхаладзе

Прочитано 2426 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео