Білоцерківці попрощалися з бійцем Олександром Стрільчуком

  • Четвер, трав. 14 2015
  • Автор 

14 травня білоцерківці попрощалися з бійцем 11 батальйону ТРО "Київська Русь -1" Олександром Стрільчуком, що загинув на сході України  під час виконання бойового завдання 11 травня 2015 року.

В прощальному мітингу взяли участь родичі загиблого, його бойові побратими, друзі, заступники міського голови Геннадій Джегур, Валерій Гнатюк, Микола Антонюк та й просто небайдужі білоцерківці, для яких кожна втрата земляка відгукується болем в душі.

«Шановна родина Олександра Анатолійовича, шановні білоцерківці! Сьогодні в Білій Церкві велика втрата. А на білому світі відбувається велика несправедливість, коли батьки ховають свою дитину. Олександр Анатолійович в своєму житті міг ще зробити дуже багато, але з перших днів боротьби за нашу Україну він пішов її боронити. Ніякі слова не замінять сина, брата. Але сьогодні я хотів би цій родині засвідчити величезну повагу всіх білоцерківців. Щиру вдячність за те, що саме в вашій родині зростав, виховувався Олександр Анатолійович. Саме завдяки таким хлопцям, як він та його побратими, в Білій Церкві немає окупанта», - сказав у прощальному слові Микола Антонюк.

Всього кількох днів не дожив до демобілізації Олександр Стрільчук. Він був призваний до 11 батальйону ТРО «Київська Русь-1» 15 травня 2014 року. Згідно чинного законодавства до 15 травня 2015 року повинен був бути демобілізований. На жаль, так зване перемир’я на сході країни забрало життя нашого земляка.

Вічна пам'ять Герою…

Прочитано 3603 раз
Опубліковано в Події
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео