Депутати викликають на комісію керівника МЛ№2 Ніну Головенко через корупційний скандал

  • Вівторок, бер. 12 2024
  • Автор 

10 березня у соцмережі Facebook з'явилося повідомлення про те, що лікар-хірург міської лікарні №2 вимагає у пацієнта з Володарки гроші за проведену операцію в розмірі 15 000 гривень. Пацієнт заявив, що таких коштів у нього немає, але організація, де він працює, може заплатити за лікування на рахунок лікарні. Це обурило лікаря. За фактом публікації з аудіозаписом розмови депутат БМР, а саме Борис Смуток, який очолює профільну депутатську комісію заявив, що комісія звернулася до правоохоронних органів щодо проведення розслідування відповідного інциденту.

Також депутати викликають генерального директора міської лікарні №2 Ніну Головенко на засідання комісії, щоб вона прозвітувати перед депутатами про результати службової перевірки та загалом про діяльність лікарні.

"Всі ми пам'ятаємо, що упродовж 2021-2023 років розвиток медицини в Білій Церкві був пріорітетним. Ми детально розглядали програми розвитку. Стан справ у медицині поліпшився. Тому нам всім боляче від того, що в медичиній галузі трапляються інциденти, які знижують авторитет медицини в очах громади. Останній такий інцидент - це оприлюднена розмова між двома чоловіками в соціальній мережі, під час якої хірург нібито вимагає гроші в пацієнта, а той не може їх дати за операцію. Комісія звертається до правоохоронних органів розслідувати цей випадок, якщо він дійсно мав місце. Також ми звертаємося до вас, Геннадій Анатолійович, дати доручення керівнику міської лікані №2 провести службове розслідування цього випадку і на засіданні комісії через тиждень доповісти нам, по суті, виступити зі звітом про роботу лікарні, а також доповісти по цьому питанню і на засіданні сесії в березні, відповісти на всі питання, які будуть в депутатів", - сказав депутат Борис Смуток. 

Прочитано 533 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео