В Україні з 1 липня скасовується карантин через COVID-19

  • Четвер, черв. 29 2023
  • Автор 

В Україні з 1 липня завершується дія карантину та режиму надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19.

Про це на засідання уряду завив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"З 1 липня завершуємо дію карантину та режиму надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу. COVID-19 став для українців важким випробуванням. Усі наші рішення весь цей час були спрямовані на те, аби зберегти життя людей", — сказав він.

Шмигаль зазначив, що за період пандемії український уряд відпрацював механізми реагування, що стали в пригоді під час повномасштабної війни.

"Тепер відповідаємо на нові виклики, озброєні новими методами та підходами", — сказав прем'єр.

Він подякував медикам за боротьбу з пандемією і зазначив, що нині лікарі та медсестри "не менш героїчно допомагають захисникам та цивільним в умовах повномасштабної війни".

5 травня Всесвітня організація з охорони здоров'я оголосила про закінчення пандемії COVID-19.

У 2020 році ВООЗ назвала поширення COVID-19 світовою пандемією. Загалом за час пандемії у світі через хворобу померло 6,8 млн людей у світі, з них понад 111 тисяч — в Україні.

Як заявив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, COVID-19 має перейти до сезонних захворювань та циркулюватиме як звичайний грип.

За матеріалами сайту Суспільне новини

За час пандемії в Білоцерківській громаді зареєстровано 26 010 випадків захворювання на ковід-19.

На жаль, для 840 осіб хвороба стала фатальною.

У Білоцерківських міських лікарнях №1, №3 та пологовому будинку стаціонарно проліковано 7609 осіб, з них - 156 вагітних. В період підйому захворюваності кількість ліжкомісць збільшувалась майже до 400.

Прочитано 485 раз
Опубліковано в Медицина
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео