Медицина — БЦ News
Середа, квіт. 03 2024

Варикозне розширення вен – це поширене захворювання, яке вражає вени, переважно на ногах, змушуючи їх розширюватися, випинатися і набувати темно-синього або фіолетового кольору. Варикоз може спричиняти біль, втому і важкість в ногах, а в деяких випадках призводити до серйозніших проблем зі здоров'ям. Один із ключових аспектів управління цим станом та його профілактики – правильне харчування. Раціон грає важливу роль у підтримці здоров'я вен. Дієта, багата на певні поживні речовини, може допомогти зміцнити стінки вен, покращити кровообіг і зменшити ризик розвитку або прогресування варикозного розширення вен. Ось які продукти варто вживати:

П'ятниця, бер. 29 2024

На 53 сесії депутати затвердили програму забезпечення жителів Білоцерківської громади іму ноглобуліном людини для лікування в стаціонарних умовах.

Вівторок, бер. 12 2024

10 березня у соцмережі Facebook з'явилося повідомлення про те, що лікар-хірург міської лікарні №2 вимагає у пацієнта з Володарки гроші за проведену операцію в розмірі 15 000 гривень. Пацієнт заявив, що таких коштів у нього немає, але організація, де він працює, може заплатити за лікування на рахунок лікарні. Це обурило лікаря. За фактом публікації з аудіозаписом розмови депутат БМР, а саме Борис Смуток, який очолює профільну депутатську комісію заявив, що комісія звернулася до правоохоронних органів щодо проведення розслідування відповідного інциденту.

Понеділок, бер. 04 2024

Чи варто змінювати свої харчові звички під час вагітності? Довкола цієї теми є багато суперечностей і рекомендацій, у яких легко заплутатись.

Понеділок, бер. 04 2024

КП БМР «Білоцерківська міська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка», яка розташована м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 159 надає послуги стоматологічної допомоги пільговим категорія населення. Для довідок контактний телефон лікарні: 067 271 10 05

Понеділок, лют. 26 2024

Правець – це надзвичайно небезпечна хвороба. Інфекція вражає нервову систему та призводить до судом та спазмів м’язів по всьому тілу і навіть за умови вчасного лікування часто закінчується смертю.

Сторінка 1 з 65

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео