У Білій Церкві розробили заходи для внутрішньопереміщених осіб

  • Середа, лют. 28 2024
  • Автор 

27 лютого на засіданні виконкому БМР ухвалили рішення про організаційне забезпечення реалізації заходів Програми інтеграції внутрішньо переміщених осіб на 2024-2026 роки.

Наразі, у нашій громаді проживає понад 16 тис. ВПО.

20 вересня 2023 року було створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Білоцерківській міській раді. 7 листопада - затверджено її персональний склад. Управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради та представниками Ради з питань внутрішньо переміщених осіб було розроблено Програму інтеграції внутрішньо переміщених осіб на 2024-2026 роки, яка була затверджена сесією міської ради.

Під час засідання члени виконавчого комітету затвердили організаційне забезпечення та порядки реалізації заходів вищезазначеної Програми.

Зокрема, порядки передбачають надання соціальної підтримки, психологічні консультації, грошову допомогу для компенсації витрат на послуги з професійної адаптації, організацію заходів, направлених на згуртованість та розвиток.

Внутрішньо переміщені особи матимуть змогу брати участь у форумах, тренінгах, семінарах, екскурсіях, відвідуватимуть пам’ятки історії та культури та заходи, зможуть отримати компенсацію витрат на реабілітаційні послуги тощо.

Прочитано 361 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео