Критерії вибору гідної піцерії

  • Середа, жовт. 25 2023
  • Автор 

Знайти хорошу піцерію не таке легке завдання, як може здатися на перший погляд. Але використовуючи наші поради ви легко виберете хорошу піцерію.

Замовляючи їжу на винос, необхідно приділити увагу кільком важливим факторам: складу та якості страв, їхній вартості, можливості та умовам оплати й доставки. Рівень сервісу багато в чому залежить від професіоналізму, сумлінності та надійності постачальника. Ось чому першочерговим завданням перед замовленням піци додому, в офіс або будь-яке інше місце є вибір гідного закладу. Як такий можемо назвати мережу піцерій "MonoПіца" - https://kyiv.monopizza.com.ua/

Ресторани компанії працюють у безлічі населених пунктів України, включно з такими містами, як Київ, Чернігів, Біла Церква, Бровари, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Львів та ін. Мережа закладів постійно розширюється, що підтверджує високий рівень якості продукції та обслуговування. Коли ми обирали постачальника готової їжі, то в результаті довгих пошуків зупинилися саме на "MonoПіца". І для кращого розуміння перелічимо критерії, які розглядали.

На що слід звертати увагу

Важливі критерії вибору:

- Репутація. Зовсім необов'язково, щоб у компанії було 100% позитивних відгуків.  Якщо ж позитивних оцінок понад 80%, піцерія заслуговує на розгляд.

- Стаж роботи. Зрозуміло, що навіть найвідоміший і найуспішніший ресторан колись був новачком. І тому немає причин виключати зі списку кандидатів заклад, який працює лише перші рік-два. 

- Спеціалізація. Для замовлення страв різних категорій рекомендуємо обрати різні заклади. Купувати суші слід у ресторані японської кухні, піцу - у піцерії. 

- Широкий асортимент. Коли йдеться про спеціалізований заклад, у його меню не може бути представлено безліч категорій. Але в конкретному кулінарному напрямку має бути значний вибір, щоб ви мали у своєму розпорядженні широкий асортимент.

- Адекватні ціни. Ніякі точні значення вартості страв не можна назвати єдино правильними. Однак ринкова конкуренція призводить до природного ціноутворення. Якщо прейскурант розглянутого закладу відрізняється від середньоринкового в межах 10-20%, це цілком допустимо. 

І не варто забувати про умови доставки. По-перше, зверніть увагу на оперативність сервісу. Доставка протягом 45-60 хвилин - адекватний результат, а якщо довше, такі очікування можуть втомити. По-друге, оцініть вартість послуги. Якщо доставка обходиться дорожче за саму страву, це не можна назвати вдалою покупкою.

 

Прочитано 356 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео