Кандидат залишив малу архітектурну форму виборцям на пам'ять ?

  • Вівторок, лист. 24 2020
  • Автор 

Вибори пройшли, ТВК порахувала всі голоси і 24 листопада навіть відбулося вже установче засідання новообраної Білоцерківської міської ради. Проте дещо лишається виборцям на згадку. Наприклад, ось така альтанка за готелем "КЛАРК".

Альтанку довкола недіючої колонки розпочали робити в день тиші, в суботу, 24 жовтня. Колонка не працювала, оскільки вода в ній не придатна для вживання. Про що ще раніше інформувала відповідна дошка на колонці від СЕС. Проте, білоцерківці полюбляли набирати воду саме з цієї колонки і, очевидно, запропонували кандидату в депутати її відремонтувати.

bes 22

Але щось пішло не так. 24 жовтня, в суботу, була зроблена альтанка довкола колонки і прикріплена табличка з ПІБ кандидата. Колонку при цьому не відремонтували. 25 жовтня на місцевих виборах за кандидата Вадима Борисовича Кушніра проголосувало не мало виборців - 353 особи. Утім, він не переміг. 

Тож, мабуть, залишив альтанку виборцям на згадку? Чи можливо його хтось проінформував про неякісну воду в колонці? Поки що цю малу архітектурну форму можна назвати курйозом передвиборчої кампанії у Білій Церкві. 

Прочитано 1005 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео