Учні та бібліотекарі взялися робити добро

  • Понеділок, лют. 18 2019
  • Автор 

17 лютого – День спонтанного прояву доброти. Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов’язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети.

Святкування Дня спонтанного прояву доброти в Україні поки проводиться практично непомітно, оскільки про нього мало хто знає. Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти по відношенню до всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини – радість інших людей.

Напередодні Дня спонтанного прояву доброти до бібліотеки-філії №4 завітали шестикласники БНВК ЗОШ №13 зі шкільним бібліотекарем Іриною Співак та волонтери міської організації Товариства Червоного Хреста України на годину доброти «Подаруй щастя тим, кого любиш. Роби добро!».

sone 2

Завідувачка філією Світлана Линник ознайомила присутніх із історією свята та передумовами його виникнення. Дітям була запропонована гра «Добре сонечко», під час якої вони прикріплювали до сонця промінчики з позитивними якостями людини.

Волонтер Червоного Хреста Альона Лук’янченко розповіла про благодійну організацію, її цілі та напрямки роботи, надала інформацію про те, як і коли можна стати волонтером, роздала присутнім брошури про діяльність товариства. Валерія Коритник та Марина Юрченко запропонували читачам взяти участь у розважальних іграх.

Всім учасникам були подаровані паперові сонечка із заповідями Матері Терези.

sone3

Для того, щоб переконати мешканців Білої Церкви у існуванні добра, 17 лютого, в День спонтанного прояву доброти, бібліотекарі філії №4 провели акцію «Сонце доброти». «Сонечка доброти» з написами «Дякую» роздавали водіям, продавцям, та іншим людям, які заслуговують на подяку, а сонечка «Посміхнись» всім перехожим, аби підняти настрій. Бібліотекарі бажали всім гарного настрою та радили робити тільки добрі справи, без всякої вигоди, отримуючи від цього задоволення.

Олена Буяненко

Прочитано 1437 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео