У місті почастішали випадки шахрайства

  • Четвер, лип. 12 2018
  • Автор 

Білоцерківський відділ поліції попереджає жителів міста Біла Церква та Білоцерківського району про те, що почастішали випадки шахрайств. З початку 2018 року Білоцерківським відділом поліції зареєстровано 146 випадків шахрайств, з яких 93 особам оголошено підозру за ст.190 КК України (шахрайство) та 45 кримінальних проваджень направлено до суду з обвинувальним актом.

Шановні громадяни, будьте обізнані та уважні, попередьте своїх близьких, особливо це стосується літніх людей, так як шахраї звертають на них увагу в першу чергу, користуючись тим, що вони легко входять в довіру.

Серед усіх випадків, найбільш поширеними схемами, за якими діють шахраї є такі:

- невідомі особи представляються працівниками водоканалу, газконтори чи інших комунальних служб, приходять за місцем проживання громадян під приводом зняття лічильника на повірку чи перевірки документації. У той час, коли господарі шукають документи, «псевдопрацівники» нишпорять у квартирі у пошуках наживи – грошей, цінностей та ін. Після такого звичайно шахраї безслідно зникають з помешкання господаря, а їхні жертви при виявленні зниклих цінностей впадають у відчай. У таких працівників потрібно запитувати посвідчення працівника, в якому має бути вклеєна фотокартка та печатка відповідної служби, а вже потім пускати їх до квартири.

- також часто шахраї телефонують, частіше всього у нічний період часу, представляються працівником прокуратури і повідомляють, що син чи донька потрапив у ДТП і для того, щоб справу «зам’яти» на місці потрібно передати його помічнику певну суму коштів, що люди і роблять. У такому випадку потрібно відразу телефонувати тому, хто за словами невідомого, потрапив у біду і цікавитись чи з ним все гаразд.

Нажаль люди продовжують довіряти невідомим особам, незважаючи на велику кількість скоєних злочинів у цій сфері.

Поліція Білої Церкви

Прочитано 2474 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео