Питання створення школи мистецтв №3 виносять на виконком

  • Середа, лип. 11 2018
  • Автор 

На розгляд виконкому, засідання якого відбудеться 12 липня, виноситься проект рішення Білоцерківської міської ради щодо ліквідації музичної школи №3 та створення школи мистецтв №3.

Це попри те, що 21 червня на засіданні Білоцерківської міської ради депутати вирішили зняти з порядку денного питання про ліквідацію музичної школи №2 та музичної школи №3. Таким чином міська влада Білої Церкви демонструє твердий намір, всупереч волі частини педагогічного колективу школи та батьків учнів, а також депутатського корпусу, ліквідувати музичну школу №3.

Щодо створення школи мистецтв №2 на базі музичної школи №2 поки що жодної інформації немає.

Нагадаємо, керівництво Білої Церкви вирішило ліквідувати дві музичні школи №2 та №3, а на їх базі створити нову школу мистецтв №3. Причина така: школа №2 знаходиться в аварійному приміщенні, а до школи №3 батьки хочуть водити своїх дітей не лише на уроки музики, а й образотворчого мистецтва, танців тощо.

Батьки учнів, педагоги шкіл виступили проти такого рішення, двічі приходили з протестами під стіни міської ради та до сесійної зали.

Після цього влада вирішила не об’єднувати дві школи, а на базі кожної з них створити новий заклад – школу мистецтв. При цьому школа №3 лишається у своєму приміщенні, а школа №2 переходить на режим тимчасового перебування у різних приміщеннях міста. Варіантів було багато: Білоцерківський колегіум, управління містобудування та архітектури, лікарня ЛФК. Врешті-решт, вирішили переселити школу музичну у звичайну загальноосвітню школу №7. Батьки учнів та педагоги не розуміють, як можна поєднувати музичне навчання разом із загальноосвітнім, адже уроки музики попросту заважатимуть школярам.

Тим не менше, влада все-таки на засіданні виконкому знову розгляне питання створення нової школи мистецтв. Та, очевидно, новостворений навчальний заклад буде єдиним для обох ліквідованих музичних шкіл.

Прочитано 1546 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео