Що таке єдиний квиток та куди звертатися, якщо на нього не реагують

  • Четвер, квіт. 19 2018
  • Автор 

У нашому місті проживає  близько 300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, кожен з яких має право на користування  єдиним квитком. Це документ, який надає  право дітям зазначених категорій  на безплатне відвідування кінотеатрів,  виставок,  музеїв, спортивних споруд,  безплатний  проїзд  у громадському міському (приміському) транспорті (крім таксі).

Форма цього  документу затверджена інструкцією про виготовлення і правила користування Єдиним квитком для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, затверджена наказом № 216 від 19.06.1996, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.07.1996 за № 389/1414:

  • Квиток виготовляється з картону розміром 10 см x 7,5 см.
  • На лицьовій стороні квитка повинен бути зображений малий герб України, знизу великими буквами напис "Єдиний квиток".
  • На внутрішньому боці квитка повинні бути позначені: номер і серія квитка, кому виданий (прізвище, ім'я, по батькові), ким виданий.
  • На правому боці квитка поміщається витяг з постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року N 226 про права власника цього квитка.
  • На Єдиному квитку внизу, в лівому кутку бланка, ставиться гербова печатка навчально-виховного закладу.

Квитки видаються дітям-сиротам і дітям, які залишилися без піклування батьків, що знаходяться в дитячих будинках або навчаються в школах-інтернатах, дитячих будинках сімейного типу, у загальноосвітніх школах, професійних навчально-виховних, вищих навчальних закладах.

У разі якщо учень, студент зазначеної категорії не забезпечений Єдиним квитком:

- Опікуну, піклувальнику  дитини необхідно звернутися до адміністрації навчального закладу або до управління освіти і науки та отримати Єдиний квиток. Для підтвердження статусу підопічного, опікуну, піклувальнику  необхідно мати з собою: рішення виконавчого комітету або рішення суду про призначення опіки (або рішення про утворення прийомної родини, або дитячого будинку сімейного типу), копію свого паспорту, копію свідоцтва про народження дитини, а також фотокартку підопічного 3х4.

- керівник навчального закладу ставить свій підпис та печатку закладу, після чого Єдиний квиток є дійсним.

У випадку, якщо термін дії Єдиного квитка закінчився або Єдиний квиток загублено чи Єдиний квиток став  непридатним для користування та потребує видачі дубліката:

- опікуну, піклувальнику учня необхідно звернутися до адміністрації навчального     закладу  та подовжити термін дії існуючого квитка або отримати дублікат Єдиного квитка. Для підтвердження статусу підопічного опікуну, піклувальнику  необхідно мати з собою: рішення виконавчого комітету або рішення суду про призначення опіки (або рішення про утворення прийомної родини, або дитячого будинку сімейного типу), копію свого паспорту, копію свідоцтва про народження дитини, а також фотокартку підопічного 3х4.

- керівник навчального закладу ставить свій підпис та печатку, після чого Єдиний квиток є дійсним.

Про випадки ігнорування відповідними працівниками пільг, передбачених для користувачів Єдиним квитком, просимо інформувати службу у справах дітей Білоцерківської міської ради за адресою: вул. Першотравнева, 8, м. Біла Церква контактні телефони: 5-15-58, 5-22-42, 5-22-46

За матеріалами сайту БМР

 

Прочитано 13628 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео