Розпочався місячник здачі зброї

  • Четвер, квіт. 05 2018
  • Автор 

Шановні мешканці м. Біла Церква та Білоцерківського району!

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спеціальних засобів, профілактики злочинів з їх використанням, з 01 квітня по 28 квітня 2018 року Білоцерківським відділом поліції ГУНП в Київській області проводяться заходи з добровільної їх здачі населенням. Білоцерківський відділ поліції роз’яснює, що у відповідності з діючим законодавством, громадяни звільняються від кримінальної відповідальності за незаконне збереження, якщо вони добровільно здали в органи внутрішніх справ зброю, боєприпаси, вибухових матеріали та засоби їх ініціювання, спецзасоби (ч. 3 ст. 263 КК України).

Доводимо до відома громадян, що згідно з п.1 ст.263 КК України «Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача, збут вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу», - карається позбавленням волі від 3 до 7 років.

Для отримання більш повної інформації, щодо порядку здачі зброї, звертайтесь до працівників дозвільної системи Білоцерківського відділу поліції ГУНП в Київській області за телефоном 5-95-41 або до чергової частини за телефоном – 102.

НЕ ЗБЕРІГАЙТЕ НЕЗАКОННОЇ ЗБРОЇ!

Адреса дозвільної системи Білоцерківського відділу поліції ГУНП в Київській області: м. Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, 96.

Поліція Білої Церкви

Прочитано 1737 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео