ЦНАП у Білій Церкві надав послуг на 4, 8 млн. грн.

  • Вівторок, лист. 08 2016
  • Автор 

Наразі Білоцерківський ЦНАП надає 124 види адмінпослуг.

Їх можна розділити за такими видами: земельні питання, держгеокадастр, реєстрація майна, реєстрація бізнесу, будівництво і архітектура, квартирний облік, зовнішня реклама, паспортні послуги, дозвільні документи та деякі інші питання

Звернувшись до Центру ви маєте змогу отримати всю необхідну інформацію щодо певної адміністративної послуги, як самостійно з інформаційних стендів, що розміщені в місцях очікування, так і звернувшись за консультацією безпосередньо до адміністраторів ЦНАП, які також можуть надати кваліфіковану допомогу при написанні заяв, заповненні відповідних бланків, форм.

Вам більше не потрібно буде шукати інформацію про необхідні документи і вартість послуг,  оскільки по кожному виду адмінпослуг затверджені інформаційні та технологічні картки які містять вичерпну інформацію щодо  документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, її платність чи безоплатність, розмір та порядок внесення плати, акти законодавства, що регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги.

Для зручності мешканців було передбачено створення філій ЦНАПу. Тобто  для того, щоб скористатися зручними і швидкими послугами, немає необхідності їхати через все місто, це можливо зробити в одній з п’яти філій ЦНАПу.

ЦНАП не лише не збитковий, а і приносить до місцевого бюджету значні надходження. Оскільки кількість адмінпослуг, які надає ЦНАП зросла з 58 до 124, відповідно зросла і кількість адміністративних результатів послуг. Для прикладу можна навести такі цифри: за 2015 рік кількість результатів послуг дорівнювала 9516, а лише за три квартали поточного року вже надано 43250 результатів. Всі кошти, які ви сплачуєте за ті чи інші адміністративні послуги, йдуть до місцевого бюджету і за ций рік сума досягла майже 4880500 гривень.

Всю необхідну інформацію про види послуг, що надаються ЦНАПом та їх вартість можна дізнатися: http://cnap.bc-rada.gov.ua/ та за тел.: +38 (0456) 35-13-75, +38 (0456) 39-28-58. А також беспосередньо за адресою м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 38/12, 2-й поверх.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 4352 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео