Безпритульних Білої Церкви будуть годувати стравами їдальні ТОВ "УТОС"

  • П'ятниця, жовт. 21 2016
  • Автор 

19 жовтня відбулося засідання оперативного штабу з питань координації роботи установ і закладів міста Біла Церква в осінньо-зимовий період 2016-2017 років щодо запобігання замерзанню і переохолодженню бездомних осіб та осіб, які опинились в складній життєвій ситуації. 

Начальник управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради Тетяна Велігорська повідомила про проведену підготовчу роботу щодо запобігання замерзанню і переохолодженню бездомних осіб.

Харчувати безпритульних будуть обідами з їдальні ТОВ «УТОС»Також харчування даних громадян в м. Біла Церква буде здійснювати Білоцерківська міська громадська організація Червоного Хреста. Харчування буде надаватися  п’ять разів на тиждень в основному пункті обігріву, що планується розгорнути в районах центрального пляжу,  залізничного вокзалу та Критого ринку. А у період з 20 грудня 2016р. по 19 січня 2017 р. гаряче харчування зазначеним категорія осіб буде надаватися щоденно.

Також планується забезпечення теплим одягом та взуттям бездомних осіб.

У Білій Церкві на постійній основі працюють 11 соціальних патрулів, які зобов`язані виявляти загрози переохолодження та замерзання бездомних осіб та осіб, які опинились в складній життєвій ситуації. На зимовий період їх кількість буде збільшено вдвічі.

Пункт обігріву минулої зими у Білій Церкві працював на центральному пляжі

За матеріалами сайту БМР

 

 

Прочитано 2187 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео