Як отримати путівку на санаторне лікування

  • П'ятниця, жовт. 07 2016
  • Автор 

Відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” громадяни, відесені до категорії 1 та діти-інваліди, інвалідність яких пов’язана з аварією на Чорнобильській АЕС забезпечуються безоплатними путівками на санаторно-курортне лікування.

Згідно Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2013 р. № 261путівки постраждалим особам та потерпілим дітямвидаються за медичними показаннями у порядку черговості у міру надходження путівок.У разі коли такі особи та діти мають право на санаторно-курортне лікування за двома або більше законами, їм надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою у наступному році постраждала особа чи один із батьків потерпілої дитини або особа, яка їх замінює, подає  місцевому органові соціального захисту населення:

-  заяву із зазначенням бажаної пори року заїзду;

- видану в установленому МОЗ порядку довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

-  копію посвідчення постраждалої особи разом із відповідними вкладками;

-  копію паспорта.;

- видану в установленому МОЗ порядку довідку для одержання одним із батьків потерпілої дитини або особою, яка їх замінює, путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о (у разі наявності);

- у разі подання заяви за місцем проживання, відмінним від місця реєстрації, особою (крім осіб, які є громадянами України, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції) додатково подається видана місцевим органом за місцем реєстрації довідка про те, що постраждала особа не перебуває на обліку для забезпечення в наступному році санаторно-курортною путівкою.

Путівка, якою постраждала особа чи потерпіла дитина не скористалася в установлений строк заїзду, може бути запропонована іншій постраждалій особі чи потерпілій дитині у порядку черговості подання заяв з узгодженим перенесенням строку заїзду.За постраждалими особами та потерпілими дітьми, які перебували на обліку та не отримали путівки в поточному році, зберігається обліковий номер у черзі для забезпечення санаторно-курортною путівкою на наступний рік за умови поновлення медичних показань до санаторно-курортного лікування.

Громадяни, які перебували на обліку для забезпечення путівкою та в поточному році одержали безплатну путівку в іншій організації, знімаються з обліку. У разі коли   громадянин за місцем обліку  забезпечений санаторно-курортною  путівкою у поточному році, повторне взяття на облік здійснюється на підставі копії (дубліката) медичної довідки лікувальної  установи за формою N 070/о, що додана до попередньої  заяви,  якщо строк  її дії не закінчився.

Повторне взяття на облік здійснюється відповідно до зазначеного вище Порядку.

Потреба у кількості путівок на наступний рік формується згідно кількості осіб, які перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою станом на 15 жовтня поточного року.

Більш детальну інформацію можна одержати за тел. 5-59-62, 5-59-82.

                                                          Відділ з питань організації оздоровлення

                                                             та встановлення статусу особам,

                                                                   які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Прочитано 3042 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео