У Білій Церкві з'являться два нових маршрути

  • Середа, серп. 24 2016
  • Автор 

23 серпня на засіданні виконкому було прийняте рішення укласти договори з автомобільними перевізниками на три місяці на такі маршрути: 1А, 7А, 13 та 21.

При цьому 1А та 7А є новими маршрутами. Раніше на їх місці курсували автобуси №22 та №7 відповідно, які обслуговували ПП «Валоїс» та ВАТ «БЦ Автобусний парк». Тепер їх обслуговуватиме КП «Тролейбусне управління».

Маршрут №1А  (замість №22) їхатиме від Одеської траси до Гайка

Маршрут №7А  їхатиме від Міськлікарні №2 до 4 мікрорайону.

ПП «Валоїс» та ВАТ «БЦ Автобусний парк» подали заявки на ці маршрути, проте члени виконкому віддали перевагу КП «Тролейбусне управління». Також комунальне підприємство буде обслуговувати маршрут №21, який раніше обслуговували ПП «Валоїс» та ВАТ «БЦ Автобусний парк».

Маршрут №13 обслуговуватимуть, як і раніше, ПП «К-А-Н» та ВАТ «БЦ Автобусний парк».

Увага! Також члени виконкому скасували два маршрути №22 та №14. Замість №14 курсуватиме №14А

Нагадаємо, спроба перевести частину маршрутів під управління КП «Тролейбусне управління» розпочалася ще в березні. Тоді міська влада вирішила укласти тимчасові договори з перевізниками на три місяці. На такі умови не погодилося ПП «Валоїс», вважаючи їх такими, що суперечать чинному законодавству. У результаті маршрути, які обслуговувало підприємство «Валоїс», а це №4 та №11 були передані КП «Тролейбусне управління». ПП «Валоїс» подав до суду та виграв суд на свою користь у першій інстанції, на що міська влада подала апеляцію та вже, у свою чергу, виграла її.

Міська влада пояснює, що всі ці тимчасові договори укладаються до моменту розроблення нової схеми руху, над якою зараз трудяться харківські спеціалісти. Вони вже з’ясували, що у нашому місті маршрутки надто часто зупиняються, а маршрути недостатньо прямолінійні. Такі експертні послуги коштують місту 90 тис. грн.

На засіданні виконкому були присутні представники перевізників,проте жодним чином не коментували ухвалене рішення. А заступник міського голови Валерій Гнатюк навіть наголосив, що водії, які працюють у Тролейбусному управлінні тепер отримують на 50% більше зарплатні, ніж отримували у приватних фірмах. А це, за словами заступника директора Тролейбусного управління Костянтина Підпокровного, аж півтори мінімальні зарплатні (2175 грн мінус податки). 

Прочитано 15165 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео