У Білій Церкві планують створити Агенцію стратегічного розвитку за 1 млн грн

  • Середа, лют. 24 2016
  • Автор 

У проекті рішення, яке опубліковане на сайті Білоцерківської міської ради, зазначено, що основною метою діяльності Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви є задоволення економічних, соціальних, культурних  та інших потреб громади міста, шляхом надання аналітичної,  дослідницької, творчої підтримки у процесі реалізації стратегії розвитку міста.

Передбачається визначити основними завданнями Агенції - забезпечення реалізації на території міста політики економічного та соціального розвитку, регіональної політики, політики у сфері інвестиційної діяльності та державно-приватного партнерства, що в свою чергу, забезпечуватиме приток інвестицій в місто, залучення державних та іноземних інвестицій під різні соціальні, культурні, економічні програми.

Для забезпечення діяльності Агенції пропонується створити статутний капітал шляхом надання майна або коштів Засновником (Білоцерківською міською радою), необхідного для виконання  покладених на Агенції завдань, у розмірі 1 000 000 (один мільйон) гривень. Гроші візьмуть з бюджету розвитку м. Біла Церква

Метою прийняття рішення є створення умов і засобів для виконання положень норм чинного законодавства в частині стимулювання розвитку регіонів та впровадження  в життя Стратегій розвитку міста Біла Церква, що прогнозовано дасть економічне та соціальне зростання показників розвитку міста Біла Церква.

Проект Стратегії розвитку міста Біла Церква на період до 2025 року

Прочитано 2150 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео