Клуб "Діамант" Академії пенсіонерів проводжав осінь

  • Середа, груд. 02 2015
  • Автор 

1 грудня академісти клубу «Діамант» Академії пенсіонерів проводжали осінь. І хоча зима прийшла чітко за розкладом зі снігом та рвучким вітром, осінній бал «діамантового» клубу вийшов теплим, щирим і затишним. В актовому залі зібралися ті, чий вік прийнято вважати осінню життя. Проте це лише стереотип. Бачили б ви, як гарно, уміло та відповідально виконували улюблені пісні академісти!

Неймовірно потішив хор «Надросся» популярними шлягерами на осінню тематику. Були також  сольні виступи, декламування власних віршів. Академісти читали гуморески, співали романси та пісні з відомих кінофільмів. Та, напевно, найцікавішим був невеличкий гумористичний номер про осінні овочі. Кожен учасник, окрім того, що декламував коротенький віршик, ще й постарався підготувати відповідний сценічний костюм «моркви», «бурячка», «гарбуза», «кабачка» тощо.

Біла Церква, Академія пенсіонерів

І хоча «літа на зиму повернули, пливуть в осінній хмурості», як співається у відомій пісні на слова Дмитра Луценка, все ж такі заходи в рамках Академії пенсіонерів дозволяють людям поважного віку відволіктись хоча б на часину від повсякденних турбот, отієї домашньої рутинної роботи, яку ніколи й не переробиш всю, відволіктись від того, що десь щось болить, що на щось не вистачає мізерної пенсії, просто відволіктись від сірих буднів.

Біла Церква, Академія пенсіонерів

IMG 0452-1

Це треба бачити, як стараються люди похилого віку вивчити слова пісні чи вірша, як переживають, щоб не збитися під час виступу, як підбирають собі сценічні костюми, як щиро радіють, коли у залі їх ровесники дякують за виступ гучними оплесками!

Біла Церква, Академія пенсіонерів

Тож наснаги у подальших творчих пошуках Академії пенсіонерів у Білій Церкві, всім причетним до її створення, розвитку і функціонування!

Прочитано 3227 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео