В Білій Церкві почали будувати окружну дорогу

  • Вівторок, бер. 17 2015
  • Автор 

На минулому тижні в Білоцерківському районі відбулась робоча виїзна зустріч у зв’язку з початком робіт у напрямку будівництва об’їзної дороги.

Голова Білоцерківської райдержадміністрації Вадим Маршалок наголосив, що спорудження дороги сприятиме розвитку економіки району, тож ставиться завдання завершити проект у максимально короткі терміни. Також він висловив велику подяку всім, хто бере участь у втіленні цього проекту, адже за рахунок співпраці та взаєморозуміння вирішується питання, яке не вирішувалося десятками років.

Дорога об’єднає Білу Церкву з Глибічкою, розпочинатиметься від території університету та проходитиме вздовж садків, між паями та виходитиме на дорогу, яка сполучає Білу Церкву та Володарку, закінчуватиметься на кругу, що по вул. Заярській з поворотом на вул. Таращанську. Траса матиме дві полоси, що забезпечить рух вантажного транспорту, та дозволить здійснювати сполучення без мостів, яким важко витримувати рух ваговозів.

Першу чергу будівництва об’єкту планують завершити через 2-3 місяці. Загальна протяжність – 5,5 км (перший етап – 1,9 км, другий – близько 3,5 км).

Детальніше дивіться на відео ТУТ

За матерілами КОДА

Прочитано 6149 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео