В Білій Церкві подорожчав хліб

  • Понеділок, серп. 18 2014
  • Автор 

ПАТ "Київхліб" з 18 серпня підняло ціни на хлібобулочні вироби на 30-90 копійок. Про це повідомляє сайт "Київхліба".

Публічне акціонерне товариство «Київхліб», найбільший виробник хліба та хлібобулочних виробів в Києві та області,  повідомляє, що з 18  серпня 2014 року  вводяться  в дію нові відпускні ціни на хлібобулочні вироби.

Ми змушені були піти на цей крок, адже на сьогоднішній день ПАТ «Київхліб», як основний виробник хлібобулочних виробів столичного регіону, працює збитково. Постійно зростають всі складові собівартості, а саме: борошно, газ, електроенергія, транспортні витрати, тощо. Підприємство до останнього очікувало стабілізації ситуації та утримувало ціни на свою продукцію.

Відтак, ретельний аналіз фінансово-економічної ситуації, в якій на сьогоднішній день опинився ПАТ «Київхліб», на превеликий жаль, показав, що запас міцності підприємства скінчився, керівництво змушено піти на вкрай непопулярні, але критично вимушені кроки – підняти ціни на свою продукцію. На 5 видів хлібобулочних виробів, що виробляються для соціально не захищених верств населення підвищення відпускної ціни підприємства складатиме +30 коп., на решту продукції від +30 коп. до +90 коп.

ПАТ «Київхліб», як виробник широко популярної та знаної хлібобулочної продукції,   усвідомлює соціальну відповідальність перед мешканцями столиці та області, тому не перекладає весь фінансовий тягар на плечі покупців, віднаходячи внутрішні резерви для стабілізації ситуації. 

Керівництво підприємства вдячне за розуміння складних економічних обставин та адекватне сприйняття вимушених кроків, адже спрямовані вони в першу чергу на утримання  працездатності підприємств ПАТ «Київхліб», утримання соціального спокою, недопущення зривів регулярних поставок  життєво важливого продукту.

Білоцерківський хлібокомбінат з 18 серпня встановив такі відпускні ціни: український хліб - 5,64 грн., білий - 4,32 грн, батон - 4,02 грн. В роздрібній мережі, зокрема в магазині "Хліб", що на вул. Вокзальна, вартість українського, білого і батону склала 6.80, 5.80 та 4.80 грн. відповідно.

Прочитано 3495 раз
Опубліковано в Економіка
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео