У Білоцерківській громаді розроблять нову схему руху громадського автотранспорту за пів мільйона гривень

  • П'ятниця, лют. 09 2024
  • Автор 
Скрін з сайту Дозор.сіті. На ньому видно, що на маршруті №7 є лише один автобус Скрін з сайту Дозор.сіті. На ньому видно, що на маршруті №7 є лише один автобус

8 лютого під час 50 сесії Білоцерківської міської ради було прийняте рішення про те, щоб внести зміни до Програми розвитку автомобільного транспорту Білоцерківської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 15 травня 2020 року №5238- 96-VII (зі змінами).

Зокрема, на цей рік заплановано розробити комплексну схему руху громадського автомобільного транспорту Білоцерківської міської територіальної громади. На що витратять 500 тис грн.

Нагадаємо, у 2016 році за ініціативи міського голови Геннадія Дикого вже були запрошені фахівці Харківського національному автомобільно-дорожнього університету для розробки нової схеми руху громадського транспорту. Тоді з міського бюджету за їхню працю заплатили 90 тис грн.

Результати роботи науковців можна почитати ТУТ

15 маршрутів були затверджені на засіданні виконкому 31 жовтня 2016 року.  Міська влада далеко не все врахувала з того, що пропонували харків'яни. Таким чином, скорочено маршрути: 1, 2а, 5, 6а, 10, 14а, 15, 26. Додано маршрут 8. Без змін лишилися маршрути: 11, 18, 21. 

Наразі з цієї схеми вже не діють маршрути №6, 8,18, 25. Також у місті провалилася транспорта реформа Геннадія Дикого в частині створення єдиної автоматизованої системи оплати  проїзду на  міському  пасажирському  транспорті. Для цього заключили інвестиційний договір з Консорціумом АСТЕК. Вартість такої системи – 7 млн. грн. Кошти під 30% річних надавалися терміном на 7 років. Але валідатори перестали працювати в тролейбусах значно раніше, ніж потрібно було повернути ці кошти компанії.

Мильною бульбашкою виявилася ідея Геннадія Дикого створити на базі КП БМР "Тролейбусне управління" велике автотранспорте підприємство. Спершу водії з власними автобусами перейшли на роботу в комунальне підприємство, якому на обслуговування віддали маршрути №№ 1А, 4, 7 А, 11, 14А, 21. Але з кожним конкурсом "Тролейбусне управління" почало втрачати автобусні маршрути. У квітні 2021 року виконком БМР розірвав договір з «Тролейбусним управлінням» на останній автобусний маршрут №18, який обслуговувало комунальне підприємство. 

У 2023 році міська влада виділила 30 млн грн на закупівлю автобусів для "Тролейбусного управління", але за рік так і не змогло їх закупити. У кінці року начальник транспортного відділу Олена Шевченко на сесії заявила депутатам: "У зв'язку з блокуванням прикордонних переходів з боку Польщі це унеможливило постачання транспортних засобів в строк відповідно до укладеного договору. Відповідно договір було продовжено. Кошти до кінця року будуть освоєні в сумі 21, 174 млн грн, а решту коштів в сумі 8, 825 млн грн буде повернуто до бюджету". 

Такий "ефективний" метод управління не здивуав депутатів і вони охоче прийняли зміни до Програми розвитку автомобільного транспорту на 2021-2025 роки, передбачивши виділити «Тролейбусному управлінню» ще 30 млн на 2024 рік для закупівлі уживаних автобусів.

Де ті уживані автобуси, в якій кількості вони приїхали до нашого міста і коли з'являться на вулицях Білої Церкви? Можливо, вони вже виїхали на новий текстовий маршрут 8А? Міська влада не пояснювала цього, а депутати, переважна більшість яких їздять на власних люксових автівках, не дуже цим і цікавляться. 

Тож тепер на Білоцерківську громаду можливо чекає нова схема руху автобусів. Хоча це не точно.  

Прочитано 688 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео