На реконструкцію вулиці Театральна витратять 6, 8 млн грн

  • Вівторок, серп. 01 2023
  • Автор 

У Білій Церкві продовжують реконструкцію вулиці Театральна. Підряд без конкурсу отримало ТОВ "БІЛОЦЕРКІВРОЗОПТТОРГ". Вартість робіт така, яку й виставив замовник: 6 876 308,40 грн.

Торги відбувалися за процедурою «відкриті торги з особвливостями». Така процедура передбачена постановою КМУ №1178 від 12.10.2022. Вона довзоляє провести торги навіть, якщо пропозицію подасть лише 1 учасник. До того ж постанова дозволяє можливість підвищувати ціну більше ніж на 10% в разі коливання цін на ринку.

Торги проводив Департамент житлово-комунального господарства БМР 22 липня 2023 року, а вже 25 липня оголосив про наміри укласти договір з ТОВ "БІЛОЦЕРКІВРОЗОПТТОРГ".

Ця ж організація проводила реконструкцію вулиці Театральна в 2021 році на суму 3 055 495,2 грн

Виконанням проектно-кошторисних робіт по об’єкту та проведенням експертизи кошторисної частини робочого проєкту займатиметься одна і та ж організація: ФОП Жихарев Роман Андрійович. Загальна вартість робіт – 32 040 грн. Хоча у 2021 році, коли також відбувалася реконструкція вулиці Театральна, проектно-кошторисну документацію готував ФОП Жихарев Роман Андрійович, а от експертизу цієї документації робила Київська обласна філія ДП "НДІпроектреконструкція". 

Прочитано 305 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео