АМКУ встановив змову під час закупівель паливної деревини

  • Середа, лип. 26 2023
  • Автор 

Північне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України встановило змову між ТОВ «Паливна енергетична компанія» та ТОВ «Енергоресурси Полісся» під час їхньої участі у чотирьох процедурах закупівель паливної деревини. Торги оголошувалися КНП «Любарська лікарня» Любарської селищної ради Житомирської області та квартирно-експлуатаційними відділами м. Житомир, м. Чернігів та м. Біла Церква. Загальна очікувана вартість закупівель складала 21 200 618,52 грн.

Під час розгляду справи відділення зібрало низку доказів, що свідчать про наявність узгодженої поведінки між відповідачами під час підготовки та участі у торгах: використання однакових ІР-адрес, однієї електронної поштової скриньки та одного номеру телефонного зв’язку, наявність господарських відносин та інші синхронні дії.

20 липня 2023 року рішенням Адміністративної колегії Північного міжобласного територіального відділення дії зазначених суб’єктів визнано порушенням Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів. На порушників накладено штрафи на загальну суму 544 000 грн.

Нагадаємо, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

Джерело

Прочитано 723 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео