Добровільне декларування статків, з яких не були сплачені податки

  • П'ятниця, лип. 15 2022
  • Автор 

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що до 01 вересня поточного року є унікальна можливість подати одноразову добровільну декларацію зі зазначенням активів, що належать громадянам України, і з яких не були сплачені податки і збори до 1 січня 2021 року. При цьому у добровільній декларації не потрібно буде вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів.

Декларант може вказати серед активів валютні цінності (крім коштів у готівковій формі), цінні папери, рухоме та нерухоме майно, зокрема, об'єкти незавершеного будівництва, частки у майні юридичних осіб, які знаходяться в Україні чи за кордоном.

Збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування сплачується декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

У разі вибору декларантом у межах одноразового (спеціального) добровільного декларування ставки збору, яка передбачає його сплату трьома рівними частинами, то збір сплачується у такі терміни:

  • перший платіж - протягом 30 календарних днів з дати подання декларації;
  • другий платіж - до 01 листопада 2023 року;
  • третій платіж - до 01 листопада 2024 року.

Якщо декларантом подано уточнюючу декларацію, в якій визначено суму збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування більшу за суму збору, сплачену на підставі попередньо поданої декларації, то декларант зобов’язаний сплатити суму недоплати збору в розмірі такої різниці протягом 30 календарних днів з дати подання уточнюючої декларації.

Білоцерківська ДПІ

Прочитано 617 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео