У чому особливості охоронної сигналізації Ajax?

  • Вівторок, черв. 14 2022
  • Автор 

Ринок охоронного обладнання радує стабільно новинка. Але все ж таки цей ринок просто неможливо уявити без українського виробника Ajax. Їм вдалося запропонувати клієнтам щось нове, що має попит не лише на території України, але також у Європі та Америці. Якщо ви хочете особисто переконатися, достатньо просто перейти за посиланням: https://control.ua/signalizacii/gotovye-komplekty-signalizacii/proizvoditeli_ajax/. Розглянемо, у чому особливості охоронної сигналізації від компанії Ajax.

Особливості охоронної сигналізації Ajax

Це ефективна бездротова сигналізація, яка здатна підтримувати зв'язок з відривом до 2000 метрів у прямій видимості. Це сприяє тому, що користувач може створити ефективну систему на об'єктах будь-якого призначення. Різноманітність датчиків дозволяє створювати максимально ефективні та надійні системи, здатні вирішувати будь-які поставлені завдання, запобігаючи крадіжці, пожежі або потім.

Зовні камера відрізняється від своїх конкурентів – це стильна та приваблива система у лаконічному корпусі. Класично чорний та білий колір дозволяє вписати сигналізацію фактично у будь-який інтер'єр. Це перша сигналізація, розроблена не під охоронну фірму, а під користувача.

  • ajax2

Зручності управління сприяє спеціальний додаток, який забезпечує свободу дій. За допомогою програми користувач може не тільки активувати або деактивувати систему, але також налаштовувати ієрархію доступу і повністю контролювати ситуацію. Повідомлення про нештатну ситуацію ви отримаєте в режимі реального часу.

Бездротове підключення та проста конструкція сприяють тому, що підключити сигналізацію Ajax зможе кожен користувач самостійно.

Що входить до складу сигналізації Ajax?

Сигналізація, залежно від комплектації, може включати такі елементи:

  • Централь. Це обов'язковий прилад, який підтримує зв'язок із датчиками та контролює стабільність їх роботи. Захищає сигналізацію від злому, а також повідомляє всю інформацію користувачеві. Це "мозок" сигналізації Ajax. Можливо з різною кількістю каналів.
  • Датчики. Виробник пропонує різні датчики: відкриття, рух, розбиття, затоплення, задимлення, датчик руху. Всі вони призначені для забезпечення повної безпеки.
  • Зовнішня та внутрішня сирена. Це активний захист, який призначений для сповіщення про тривогу, а також може психологічно впливати на зловмисників.
  • Брелок. За допомогою брелока можна ставити та знімати об'єкт з охорони. Також є кнопка тривоги для виклику екіпажу охоронної фірми.

ajax3

При всій своїй простоті саме сигналізація Ajax – це вірний і надійний помічник. Виробник стабільно оновлює та вдосконалює власну продукцію, тому з кожним днем ​​обладнання бренду стає більш досконалим. Якщо ви хочете отримати всі можливі переваги сигналізації цього бренду, тоді рекомендуємо купувати сигналізацію тільки в перевірених магазинах.

Прочитано 697 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео