Записатися до сервісних центрів МВС можна знову онлайн

  • П'ятниця, черв. 10 2022
  • Автор 

Записатися до сервісних центрів МВС нового зразка можна онлайн на офіційному вебсайті Головного сервісного центру МВС. Тут же обрати розділ «Запис в е-чергу», пройти ідентифікацію через сервіс ID.GOV.UA (це загальнодержавна електронна система ідентифікації особи, яка дає змогу використовувати всі можливі в Україні способи електронної ідентифікації), зазначити місце отримання послуги, саму послугу та дату і час відвідування сервісного центру МВС.

До переліку сервісних центрів МВС Київської області, до яких раніше можна було записатись онлайн, додались ще три центри:

  • 3241 - у Баришівці
  • 3248 – у Переяславі
  • 3249 – у селі Винарівка Ставищенської селищної громади

Відтепер через функціонал «Запис в е-чергу» можна зареєструватись на прийом до всіх 9-ти діючих сервісних центрів МВС Київщини.

Через електронну чергу можна записатися практично на всі послуги. Виняток лише для складання практичних іспитів на право керування транспортними засобами. Тут діє інший алгоритм: талон варто брати в терміналі, що встановлений у приміщенні обраного клієнтом сервісного центру МВС, або за відсутності терміналу — отримати послугу в порядку живої черги.

Можливості функціоналу запису в онлайн-чергу:

• збереження інформації про всі наявні онлайн-реєстрації в черзі користувача;

• запис в пару кліків на вільну дату та час для отримання послуги;

• автоматичне встановлення обмеження кількості записів: один талон на обрану послугу протягом доби та 4 талони протягом місяця;

• наявний алгоритм розподілу обслуговування громадян між адміністраторами залежно від їх кількості.

Сформований талон електронної черги необхідно показати адміністратору сервісного центру МВС для отримання послуги.

Нагадаємо, онлайн-запис є індивідуальним і не може бути переданий іншій особі. Невідповідність обраної послуги й даних, зазначених під час реєстрації в електронній черзі, реальним даним особи є підставою для скасування реєстрації в електронній черзі.

Зауважимо, що в разі оголошення повітряної тривоги до початку роботи сервісного центру МВС надання послуг розпочинається лише після її відміни. Якщо повітряна тривога оголошена під час робочого дня, обслуговування негайно призупиняється, а відвідувачам пропонується прослідувати в укриття. При цьому очікування в черзі подовжується на час тривалості повітряної тривоги.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС, дізнатися новини сервісних центрів MBC — на сайті Головного сервісного центру МВС.

Прочитано 666 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео