"Архітектурно-планувальне бюро" розроблятиме паспорти вулиць та проєкти парків Білої Церкви

  • Середа, черв. 09 2021
  • Автор 

2 червня відбулося засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу, на якому заслухали звіти комунальних підприємств.

Зі звіту директора КП БМР «Архітектурно-планувальне бюро» Сергія Гаркуші за 2020 рік з’ясувалося, що підприємство закінчило рік зі збитком у 25 тис грн. Так, упродовж року заробили 1, 1 48 млн грн, а витратили – 1, 173 млн грн. У штаті працює 6 осіб.

Цікаво, що на сайті управління економіки БМР зазначено, що підприємство не проводило діяльності у 2019-2020 роках. Як це розуміти, не відомо. Адже у 2020 році підприємство, згідно даних системи Prozorro, отримало підрядів від семи замовників на суму 878 380 грн.

У 2021 році вже виграло тендерів на суму 1, 6 млн грн. Замовник робіт: управління містобудування та архітектури БМР. За цими договорами підприємство буде розробляти паспорти вулиць Ярослава Мудрого, Героїв Небесної Сотні, Олександрійського бульвару, роздоріжжя вулиць Курсова, Логінова, Героїв Небесної Сотні, вулиць Куценка та Ярмаркова в районі розташування автовокзалу, а також ескізний проєкт площі перед Ансамблем споруд старої пошти, парку на масиві Леваневського та парку ім. Т.Г. Шевченка. Хоча конкурс на кращий ескізний проєкт парку Шевченка проводився ще у 2019 році, тоді було представлено на розсуд журі три проєкти. Чому треба знову розробляти проєкт, наразі не відомо.

Прочитано 480 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео