Депутати ухвалили рішення щодо будівництва майбутнього ЦНАПу

  • П'ятниця, трав. 28 2021
  • Автор 

27 травня на черговій 13 сесії БМР депутати ухвалили два рішення, які відкривають дорогу для почтаку робіт на недобудовані по вул. Театральна, 5, де планується створити адміністративну будівлю з розміщення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Зокрема, депутати надали згоду Департаменту регіонального розвитку КОДА на проведення будівельних робіт на об'єкті по вул. Театральна, 5. 

Також депутати вирішили укласти договір з Департаментом регіонального розвитку КОДА про суперфіцію (надання права користування земельною ділянкою на час будівництва) площею 0, 0934 га під приміщенням недобудови і довкола неї до  31 грудня 2023 року.

Нагадаємо, вартість робіт про ремонту приміщення під ЦНАП змінювалася. Так, спершу виконком БМР вирішив, що достатньо 76 млн грн у 2019 році. Але вже в квітні 2021 року виконком БМР поміняв вартість робіт на 92, 9 млн грн. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціна "золотого" білоцерківського ЦНАПу уже зросла до 92 млн грн!

Роботи будуть проводитися у рамках державної програми "Велике будівництво" за кошти державного бюджету. На тендері перемогло ТОВ "Білоцерківрозоптторг". 11 травня 2021 року підписано договір на суму робіт 88, 252 млн грн.

Водночас триває розслідування щодо купівлі недобудоваи Білоцерківською міською радою у 2018 році незавершеної нежитлової будівлі, що розташована по вулиці Театральна, 5. за ціною 24,3 млн грн. У той час, як попередні власники (Павло Ходаківський та Наталія Сокирко) це майно придбали у фірми ТОВ "Т.Р.К. Театральний" лише за 4,5 млн грн. У квітні 2019 року детективи НАБУ проводили обшуки у кримінальному провадженні щодо придбання будівлі за ймовірно завищеною на майже 20 млн грн ціною. Результати розслідування  до сих пір невідомі. 

Прочитано 706 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео