Сплата задекларованих сум закінчується 31 липня

  • Середа, лип. 31 2019
  • Автор 

Кампанія декларування: Сплата задекларованих сум закінчується 31 липня.

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області звертає увагу громадян, що 31 липня закінчується сплата податку на доходи фізичних осіб за наслідками поданої річної декларації про майновий стан і доходи. За порушення граничного терміну, платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

  • при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;
  • при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Крім того, після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання нараховується пеня.

Також нагадаємо, що нараховані суми, вказані в повідомленні-рішенні про сплату податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, громадяни сплачують протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення.

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській області

Прочитано 961 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео