"Тролейбусному управлінню" виділили 2, 5 млн. грн

  • Четвер, груд. 13 2018
  • Автор 

13 грудня відбулося позачергове 61 засідання БМР, на якому виділили 2, 5 млн. грн з міського бюджету для КП БМР "Тролейбусне управління".

Ці гроші підуть на погашення різниці по тарифу на проїзд. Також виділили 800 тис грн на зарплату педагогам школи мистецтв №3. Це якраз наслідок недалекоглядності міського голови Геннадія Дикого, адже він своїми діями спровокував створення нового навчального закладу - школи мистецтв №3, у той час як суд визнав рішення міської ради про ліквідацію музичної школи №3 неправомірним. Відтак в одному приміщенні за адресою вул. Леваневського, 47/1 працює два навчальних заклади - музична школа№2 та школа мистецтв №3. Такої ситуації на початку року передбачити було неможливо, а тому закладених грошей на зарплату не вистачило. Відтак довелося додати ще 800 тис грн на зарплату педагогів вже нового мистецького закладу. Якби міський голова Геннадій Дикий заплатив ці гроші з власної кишені, а не за рахунок платників податків міста, то, напевно, десять раз подумав, чи ліквідовувати музичну школу №3. 

Ще 66 тис грн виділили на розробку проектної документації для реконструкції приміщення під ЦНАП. Це недобудоване приміщення купили за рекордні 24 млн. грн, які місту виділили з державного бюджету. На доведення приміщення до ладу, за оцінкою заступника міського голови Валерія Гнатюка, потрібно ще 50 млн. грн.

Ще 360 тис грн виділили на виконання Програми по організації та фінансовому забезпеченню мобілізації, призову та приписки громадян у м.Біла Церква за рахунок зменшення резервного фонду.

771 900 грн. виділили для виконання рішення суду, а саме: відшкодування пільг окремим категоріям громадян з послуг зв'язку, які користуються послугами "Укртелекому". Всього місто заборгувало перед компанією близько 2 млн. грн. Лише після рішення суду, почали відшкодовувати пільги з послуг зв'язку. 

На програму "Турбота" додали ще 280 тис грн. 

Також розподілили 409 тис грн з бюджету розвитку на заміну вікон у школах №6 та №12.

Прочитано 1588 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео