У Білій Церкві готуються підвищити тарифи на проїзд у маршрутках

  • Четвер, лист. 15 2018
  • Автор 

15 листопада на засіданні виконкому прийняли рішення про внесення змін до плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 14 листопада 2017 року № 406. Цим рішенням розпочато розгляд регуляторного акту про підвищення вартості проїзду у маршрутках.

"До виконавчого комітету надійшли звернення від транспортних підприємств міста з клопотанням переглянути тарифи на перевезення пасажирів у зв'язку зі зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів, електроенергїі, запчастин та технічого обслуговування транспортних засобів. Прошу включити це питання до плану підготовки регуляторних актів на 2018 рік. Вони вже включені в план і на 2019 рік, це на випадок, якщо процедура не буде завершена цього року", - заявила під час засідання виконкому начальник відділу транспорту та зв'язку БМР Олена Шевченко.

Міський голорва Геннадій Дикий підтримав необхідність розгляду такого  рішення. "Я промоніторив ситуацію по інших містах, враховуючи підвищення вартості дизельного палива, а це впливає на вартість перевезення. Багато міст уже затвердили нові тарифи. Зараз мова не йде на скільки підвищити, ми маємо розглянути документи та вирішити це питання так, щоб місто було забезпечене транспортом і він рухався за графіком. Також я пропоную розглянути питання, як це роблять в інших містах, коли у вечірній час транспорт йде напівпорожній, то варто збільшити вартість проїзду. Це після 21:00, 22:00. Таким чином, можна було б компенсувати вартість перевезення в денний час. Ціни різні, починаючи від 8 грн. Міста мільйонники вже встановили 7 грн. А там, де не підвищили, є вже забастовки, транспорт не виходить у Тернополі, Черкасах...", - сказав мер.

Після цього рішення всі перевізники нададуть свої економічні розрахунки нового тарифу на перевезення пасажирів.  Затим пройде їх обговорення і вже потім винесення проект рішення на розгляд виконкому. 

Прочитано 5694 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео