Що буде з цінами на інтернет у Білій Церкві?

  • Четвер, квіт. 26 2018
  • Автор 

Хоча провайдери і підвищують тарифи, вони не хочуть позбутися клієнтів, за абонентів продовжать боротися пропонуючи їм нові послуги або акції. Ми розібралися, які тарифи зараз у провайдерів у Білій Церкві і що вони пропонують.

Починаючи ще з минулого року національні та місцеві інтернет-провайдери почали періодично піднімати свої тарифи. Провайдери пояснюютьподорожчання послуг тим, що не підвищували їх вартість з 2013 року. За цей час змінилася економічна ситуація, підвищилася вартість електроенергії, орендна плата, зріс курс долара.

«У багатьох провайдерів залишилися тарифи по курсу 8 грн за долар. А 80% вартості послуг оператора залежить від курсу валюти – євро чи долара. Все обладнання операторів імпортне. Те, що закуповувалося у 2013 році вже зношується, потрібно купувати нове», - розповідає Олександр Ольшанський, президент холдингу InternetInvestGroup.

«В цілому ціни на ШПД в Україні одні з найнижчих в світі (у Європі від 15 до 40 євро/місяць за 16-50 Мбіт) в той час як швидкість інтернету значно вище», - прокоментував Денис Захаренко, Укртелеком.

Свої тарифи підняли практично всі великі провайдери. У цьому році тарифи на інтернет та ТВ можуть вирости ще 10-20% або 20-40 гривень. Наприклад, "Воля" лише у листопаді підняла свої тарифи у середньому на 10%. А вже й1 травня готується підняти ще на 7%.У Білій Церкві послуга Інтернету та телебачення зросла в середньому на 13%.

Поки що «Воля» пропонує найдешевший пакет за 65 грн, а акційний пакет «Інтернет+ТВ» за 69 грн, але це лише на 4 місяці акції, потім послуга коштуватиме 180 грн. Оператор «Ларта» пропонує інтернет за 90-200 грн (60-1000 Мбіт) у багатоповерхівках та 120-160 грн (60-1000 Мбіт) для приватного сектору.

У «БКМ» інтернет коштує від 105 грн (60 Мбіт) до 250 грн (1000 Мбіт), причому вартість послуг для приватного сектору та багатоповерхівок різна. Підключення квартири у багатоповерхівці – 250 грн, приватного будинку – від 750 грн.

Найдешевший пакет телебачення – 40 грн. – у оператора «Рось Телеком». У «Белком» є бюджетний варіант – 55 грн, але за швидкість 5 Мбіт швидкості, що звісно навряд чи може задовольнити навіть базові потреби користувача.

Цікавий варіант пропонує «Київстар», адже це єдиний мобільний оператор, який одночасно є й інтернет-провайдером. Ще у 2016 році оператор запустив тарифи «Все разом», де в одному пакеті продає мобільний зв'язок, домашній інтернет і ТВ по оптовим цінам. Найдешевший тариф у Білій Церкві коштує 65 грн. В ньому:безлім на дзвінки у мережі Київстар, 50 хвилин на інших мобільних операторів, 3000 Мб мобільного інтернету, а ще домашній інтернет (100 Мбіт) і базовий пакет ТВ-каналів.

Прочитано 2009 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео