Павло Козирєв: «Місцеві податки повинні адмініструватися громадою»

  • Четвер, квіт. 19 2018
  • Автор 

Податки, 100 відсотків яких надходять у бюджет громади, повинні й адмініструватися громадою. Про це заявив начальник Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв в інтерв’ю суспільно-політичному виданню «Тиждень. Біла Церква».

За його словами, є приклади, коли голови громад скаржаться на байдужість фіскальної служби щодо місцевих податків, формальний підхід і невмотивованість ефективного адміністрування. З іншого боку - фіскальна служба скаржиться, що громада не дуже переймається наповненням свого бюджету. «Всі ці проблеми можна зняти лише передавши адміністрування самій громаді. І тоді буде відчутно, чи ефективно працює влада, яку обрали, чи ні», - переконаний Павло Козирєв, спираючись на свій 15-тирічний досвід мерства.

Він також підкреслив що дуже важливою для підвищення ефективності сплати місцевих податків є співпраця з органами місцевого самоврядування. Це допомога щодо електронізації, оцифровування баз даних для адміністрування податків. «Насамперед ми працюємо із фінансовим управлінням, домовилися про взаємну допомогу, тому що Біла Церква – найпотужніша громада, яка знаходиться на території обслуговування відділення, тут найбільший обсяг роботи і відповідно – податків, які надходять від громади», - розповів Павло Козирєв.

Прочитано 1194 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео