Таке рішення прийняло керівництво ПАТ "Укртелеком" у зв'язку з істотним скороченням числа відправляються телеграм, що пов'язано з розвитком електронних каналів комунікації і поширенням використання цифрового підпису.

Рішення почне діяти з 1 березня 2018 року.

Зокрема, якщо в 2015 році було відправлено близько 350 тис. телеграм, то наступного року - 100 тис., а зараз - тільки близько 10 тис. на квартал. "Відповідно, доходи від послуги щорічно вдвічі знижуються, і вони в кілька разів менше витрат компанії на утримання телеграфу. Телеграфні послуги вже давно є збитковими для "Укртелекому" - це десятки мільйонів гривень в рік", - підкреслили в прес-службі компанії.

У компанії уточнили, що оскільки переважна більшість телеграм відправляється в робочі дні, то з грудня 2017 року протягом трьох місяців змінюється графік їх прийому і доставки: понеділок-субота, з 8:00 до 19:00, тоді як неділю і святкові дні будуть вихідними.

"Укртелеком" в першому півріччі 2017 року отримав чистий прибуток 355,3 млн грн, що майже в два рази перевищує показник за аналогічний період 2016 року. Чистий дохід ПАТ за звітний період зменшився на 1,5% - до 3,154 млрд грн.

При цьому ПАТ "Укртелеком" підвищує вартість послуг стаціонарного телефонного зв'язку.

Нагадаємо, Господарський суд Києва ухвалив рiшення про розiрвання з компанiєю "ЕСУ" Рината Ахметова договору купiвлi продажу "Укртелекому". Тобто за позовом Фонду державного майна перша судова iнстанцiя повернула його в державну власнiсть.    За невиконання iнвестицiйних зобов'язань суд постановив стягнути з ЕСУ понад 2,1 млрд гривень (82 мiльйони доларiв) пенi.   Але, очевидно, Ринат Ахметов так просто не збирається здаватися. Компанiя "ЕСУ" повiдомила, що оскаржить це рiшення. Доки справа не пройде всiх судових iнстанцiй, пiдприємство залишатиметься пiд контролем його бiзнес групи. 

За матеріалами сайту www.radiosvoboda.org

Прочитано 1218 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео