Агенцію стратегічного розвитку очолить Ірина Бистрова

  • Вівторок, серп. 29 2017
  • Автор 

29 серпня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на вакантне місце директора КП "Агенція стратегічного розвитку".  У конкурсі взяв участь лише один кандидат, якого одноголосно підтримали всі члени комісії.

Ірина Бистрова розповіла членам конкурсної комісії, яким вона бачить роботу комунального підприємства і які головні завдання ставить перед собою на цій посаді. Детально з її виступом можна ознайомитися ТУТ 

Бистрова Ірина Олександрівна народилася в м. Лубни Полтавської області у родині військовослужбовця. З 1981 року проживає у Білій Церкві, тут закінчила школу №12 та Білоцерківський державний аграрний університет за спеціальністю "економіст по бухгалтерському обліку та аудиту". Навчалася також у Великобританії. Працювала на посаді доцента кафедри БНАУ та на посаді доцента кафедри фінансів та проректора Міжнародного інституту бізнесу у Києві. Є діючим консультантом Федерації канадських муніципалітетів "ПРОМІС".

Була залучена до проекту створення Агенції стратегічного розвитку на етапі відбору кандидатів. Безпосередньо розробляла програму підготовки працівників Агенції в якості академічного директора бізнес-школи. Залучалася як викладач до проектів Агенції.

Її конкурент, працівник Агенції стратегічного розвитку Оксана Сахарова, яка також подавала свою заяву на участь у конкурсі, перед засіданням комісії відмовилася від участі в конкурсі. 

Таким чином, конкурсна комісія рекомендує міському голові призначити Ірину Бистрову очільницею Агенції стратегічного розвитку. 

Нагадаємо, її попередній керівник Назарій Атаманчук звільнився влітку цього року за власним бажанням. 

 

Прочитано 1886 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео